Renault Euro 5 yenileniyor

Renault Trucks'ın Bursa'daki fabrikasında ürettiği EURO5 modellerinin yenilenmiş serisini önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak

Renault Euro 5 yenileniyor

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien, firmalarının sadece alırken değil kullanırken de sahibine kazandıran ürünler sunduğunu ifade ederek, bunun da maliyetlerine dikkat eden ve rekabet ortamında ince hesaplarla rakibinin önüne geçmeye çalışan firmaların Renault Trucks’u tercih etmesini sağladığını söyledi.

Düşük yakıt tüketimi ve uygun bakım maliyetleri ile fark yarattıklarını dile getiren Pollien, bu farkın tercih sebebi olduğunu bildirdi. Konuşmaların ardından Pollien, 5 adet kamyonun anahtarını firma yetkililerine teslim etti.

YENİ SERİYE İLGİ BEKLENİYOR


Pollien, Renault Trucks’ın Bursa fabrikasında Euro3, Euro4 ve Euro5 modellerinin üretildiğini söyledi. Önümüzdeki yıldan itibaren Euro3 üretiminin olmayacağını dile getiren Pollien, "Sadece Euro4 ve Euro5 modellerinin üretimi olacak.

Önümüzdeki günlerde Euro5 modellerimizin yenilenmiş serisini piyasaya süreceğiz. Bu araç, yakıt tasarrufu ile ekonomiye, çevreye ve güvenliğe katkı sağlayacak. Yeni serimizin büyük ilgi göreceğini düşünüyorum" dedi.