Rezalet değil prostat

Atarlı Abla Deniz Ülker yazdı...

12 Ağustos 2017, Cumartesi 05:00
A A

İlhan Şeşen sokakta hacet giderince, Nurgül Yeşilçay kızıp “Bu ne rezalet” demiş. Kızmayın ayol, rezalet değil prostat! İlhan Bey 69 yaşında, hoş görmek lazım. Olur böyle şeyler.

HER ŞEYE İNANIYORUZ

HER ŞEYE İNANIYORUZ

Adriana Lima eski sevgilisiyle fotoğraf paylaştı diye Metin Hara’ya pek bi üzüldük. Meğer resimlerdeki Miltiadis Kastanis Adriana’nın arkadaşıymış. Her şey tamam da, Adriana’nın Miltiadis için “gay arkadaşım” demesi biraz gereksiz oldu.

Bize ne cinsel yöneliminden. Biz Metin Hara’yla aşk yaşadığınıza inanmışız, bu ‘Yunan tanrısı’ gibi adamın sevgilin olmadığına mı inanmayacağız!?

KAPI YAMUK SİNİRLER BOZUK

KAPI YAMUK SİNİRLER BOZUK

Ebru Şallı photoshoplu fotoğrafları eleştirilince esmiş gürlemiş. Köprüden atlamakla bile tehdit etmiş.

İyi de Ebru Hanım, şu dünyada pilatesin ekmeğini yaratıcısı Joseph Pilates bile sizin kadar yiyemedi. Hem o “Ekmek kapısı açtım” dediğiniz pilates eğitmenlerinin çoğu o hareketi photoshop’suz yapabiliyor. Bence sizin siniriniz bozuk.

YAPMAYANI DÖVÜYORLAR!

YAPMAYANI DÖVÜYORLAR!

Yaz geldi geçiyor. Şu aşağıdakileri lütfen ihmal etmeyelim: Kuğu, flamingo gibi devasa şişme oyuncaklarla ‘havuz keyfi’ yapın.  

Her tırnağa farklı renk oje sürüp fotoğraf çektirin.

Toplu taşımada ter kokusundan şikayet edin. Gerçi bunu her yaz yapabilirsiniz.

UZMANINDAN AZAR ŞOV

UZMANINDAN AZAR ŞOV

İçimiz dışımız reality show oldu. Cinayet çözeni, kayıpları bulanı, küsleri barıştıranı... Hepsinde de birer avukat, psikolog mevcut. Ama bir sorun var: Bu uzmanların programlardaki en asli görevi insan azarlamak. Zaten ‘bir bilene danışmayı’ sevmeyen bir milletiz. Programları izledikçe korkup daha beter olacağız, benden söylemesi...

ISSIZ ADAYA GİDİN BARİ

ISSIZ ADAYA GİDİN BARİ

Murat Başoğlu ve aldattığı eşi Hande Bermek, oğullarının olumsuz haberlerden etkilenmemesi için Amerika’ya yerleşme kararı almışlar. Ama seçim yanlış. İnternetin olmadığı ıssız bir ada daha korunaklı olurdu. Çocukcağıza interneti yasaklayacaklar herhalde?

İYİ Kİ DOĞDUN MÜŞTERİ

İYİ Kİ DOĞDUN MÜŞTERİ

Geçen hafta doğum günümdü. Saat 00.00’da bankadan mesaj geldi, doğum günümü ilk kutlayan onlar olmak istemiş. Böyle samimiyetsizlik görmedim. Doğduğuma bu kadar memnun olsalardı üç haftadır beklediğim ATM kartımı yollarlardı!!!