Rhea Durham görenleri şoke etti (Rhea Durham hamile mi?)

Rhea Durham ile eşi ABD’li oyuncu Mark Wahlberg’in Barbados olay oldu! Eski manken Rhea Durham görenlerin kimi hamile mi diye sorarken kimi de nasıl bu kadar kilo aldın diye yorumda bulundu! İşte o görüntüler…  

30 Aralık 2017, Cumartesi 14:05
A A

Gösteri dünyasının örnek çiftlerinden Mark Wahlberg ile Rhea Durham'ın yeni yılı karşılamak için gittikleri Barbados'ta çekilen pozlarıyla gündeme oturdu.

İlk bakışta olay olan görüntünün 46 yaşındaki Mark Wahlberg’in karın kasları olduğu düşünülse de asıl şoke edici kareler oyuncunun, manken eşi Rhea Durham’ın aldığı kilolardı.

Ünlü çift geçen yıl da yine aynı zamanlar Barbados'a tatile gitmiş, Rhea Durham'ın kusursuz fiziği herkes tarafından hayranlıkla izlenmişti. 

Dört çocuk annesi 39 yaşındaki Rhea Durham'ın geçen yılki fiziksel görüntüsünün yerinde yeller esmesi, belirginleşen karnı Durham'ın hamile olduğu iddialarını güçlendirdi.

Bazı hayranları "Rhea Durham, dört çocuk dünyaya getirdikten sonra bile formu bozulmadı. Dikkatsiz davranıp bu kadar kilo almış olamaz. Belli ki bebek geliyor" dedi.

Sosyal medyada bir başka grup ise “Hamile değil, Rhea da kilo aldı" yorumları yaptı.

Şimdi herkes ünlü çiftten yeni bebek açıklaması bekliyor.