Robben 11'de

Cuma, 11 Haziran 2010 - 05:00

 Hollanda Milli Takım fizyoterapisti 77 yaşındaki Dick van Toorn yıldız oyuncuları Arjen Robben’in iyileştiğini ve Danimarka’ya karşı oynayabileceğini açıkladı.

Messi yorgun!

Arjantin Milli Takımı kondisyoneri Fernando Signorini, “Barcelona’da tüm sezon boyu yaklaşık 70 maç oynayan Lionel Messi yıprandı ve yorgun. Bunu çok kısa süre içerisinde değiştiremeyiz. Burada yüzde 100 kapasiteyle oynayamayacağı kesin’ diyerek oldukça ilginç bir açıklama yaptı.

Hakeme bak!

Amerika maçını yönetecek olan Brezilyalı hakem Carlos Simon, İngilizce küfür ezberliyor. Simon bunu oyuncuları daha iyi ve zamanında uyarabilmek için yaptığını açıkladı.

Bu kez de Yunanlılar!

Portekizli gazetecilerin soyulmasından sonra bu kez de Yunanistan Milli Takım oyuncuları hırsızların kurbanı oldu. Milli oyuncular Charisteas ve Ninis odalarından 1000’er eurolarının çalındığını açıkladı.

Platini’nin favorileri

UEFA Başkanı Platini, Dünya Kupası’ndaki favorilerini açıkladı. Platini şöyle konuştu: “Brezilya, İspanya ve İngiltere 2010 Dünya Kupası’nın favori takımları. Bu takımlardan birinin şampiyon olmasını bekliyorum” dedi.