Robbie Williams bir Türk'le evleniyor

Dünyaca ünlü İngiliz Rock yıldızı Robbie Williams, birlikte olduğu Türk sevgilisi oyuncu Ayda Field ile evlenmeyi düşünüyor

08 Kasım 2009, Pazar 14:37
A A

İngiliz şarkıcı Robbie Williams, 2,5 yıldır beraber olduğu sevgilisi Ayda Field ile ilişkisinin ciddi olduğunu ve aile kurmayı planladıklarını açıkladı. Williams, İngiliz televizyonu BBC’de katıldığı bir programda 29 yaşındaki Los Angeles doğumlu Türk sevgili Ayda için "O mükemmel bir insan, yakında aile kurmaya başlayabiliriz" dedi. 

35 yaşındaki şarkıcı, ’Her zaman bekar olarak yaşamayı düşünmüştüm. Ancak Ayda bu fikrimi değiştirdi’ şeklinde konuştu. Bir kaç kez ayrıldıkları hikayeleri çıkmasına rağmen Robbie ve Field bir çok kez birlikte gözüktü. 

MALİKANEDE YAŞIYORLAR

29 Ocak 2008'de California'daki Mammoth Ski Resort tatil merkezinde tatil yaparken fotoğraflandılar. 8 Kasım 2008'de Robbie Williams Emirates Stadium stadyumunda Arsenal - Manchester United maçında Ayda ile birlikte görüldü. İkili 2009'dan beri Wiltshire'deki malikanede yaşıyor.
 
1979 Los Angeles doğumlu Ayda Evecan sahne adı ile Ayda Field İngilizce, Türkçe, Fransızca ve İtalyanca konuşuyor. Harvard-Westlake’de okuyan ve Duke üniversitesi Uluslararası İlişikiler ve Ekonomi bölümü mezunu olan Ayda bir çok filmde de rol aldı..

(Milliyet)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;