Roberto Carlos 20 Aralık'ta gidiyor

Brezilya basını Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos'un 20 Aralık'ta sözleşmesini feshederek, ülkesine döneceğini iddia etti

02 Aralık 2009, Çarşamba 16:25
A A

"Record" radyosuna açıklama yapan Roberto Carlos, "Ronaldo ile aynı takımda oynayacağım. İkimizde, Corinthians’ın tarihine girmek istiyoruz. 2010’da Libertadores Kupası’nda bu takımda yer alacağım. Corinthians formasıyla elimden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.

Brezilya radyosu Carlos’un Corinthians ile sözlü bir anlaşma yaptığını, futbolcunun transferini netleştirmek için 20 Aralık tarihinde Fenerbahçe’den ayrılmasını bekleyeceğini ileri sürdü.

Bu arada Corinthians’ın futbol direktörü Mario Gobbi de "Folha Online" ajansına Carlos’un durumuyla ilgili verdiği demeçte, "İlk olarak sözleşmesini fesh etmek zorunda. Daha sonra burada imzaları atacağız" diye konuştu.

Record radyosu Roberto Carlos’un Avrupa’da 13 yıl süren futbol kariyerinden sonra tekrar Brezilya’ya döneceğine işaret ederek, Carlos’un menajerinin de Brezilyalı golcü futbolcu Ronaldo’nun olduğu gibi Fabiano Farah olduğuna dikkati çekti.

Menajer Farah da "Corinthians ile sözlü bir anlaşmamız var. Carlos’un geri dönüşü rahat olacak" ifadelerini kullandı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;