Rock'n Coke Temmuz'da

Merakala beklenen Rock'n Coke Festivali'nin avantajlı biletleri satışa çıkıyor

30 Mart 2011, Çarşamba 16:08
A A

Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenlenen Rock'n Coke Festivali, Hezarfen Havaalanı'nda müzikseverlerle buluşuyor.

16 ve 17 Temmuz 2011, tarihlerinde yedincisi düzenlenecek olan Rock'n Coke festivalinde, eğlence ve etkinlik alanı aktivitelerinin yanı sıra; herzamanki gibi güçlü bir program, kamp alanı ve unutulmaz bir festival deneyimi müzikseverleri bekliyor.

AVANTAJLI BİLETLER SATIŞTA

Rock'n Coke'un avantajlı biletleri 1 Nisan itibariyle Biletix üzerinden satışa çıkıyor. Bu sene, ilk defa öğrenciler için yapılan ekstra indirimle, Rock'n Coke'un iki günlük avantajlı biletleri 70 TL'lik bedelle satılıyor.

2011 yılının merakla beklenen etkinliği Rock'n Coke, bu sene ana sahnenin yanı sıra farklı müzik tarzlarına yer verecek yan sahneler, DJ performansları, 10.000 kişilik kamp alanı ve aktiviteleriyle festivalcilere şehir hayatını unutturacak dolu dolu bir haftasonu kaçamağı vaat ediyor.

Müzikseverlerin keyifli zaman geçirmeleri için her türlü detayın düşünüldüğü dev festival kasabasında hayat, 16 - 17 Temmuz 2011'de de 24 saat devam ediyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;