Önceki Fotolar

Sabah seksinin faydaları

Cinsel ilişkinizi taze tutmak, daha canlı hale getirmek istiyorsanız bunun en kilit noktası sabah seksidir. Sabah seksi faydalı mıdır, ne işe yarar diyenler bu haberimizi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

19 Mayıs 2017, Cuma 15:33
A A

Yapılan araştırmalar,  sabah yapılan seksin özellikle de kadınlara birçok faydası olduğunu ortaya çıkarmış.  

İşte sabah seksinin sağladığı faydalar…

İşte sabah seksinin sağladığı faydalar…

Orgazmı kolaylaştırıyor

Orgazmı kolaylaştırıyor

Kadınlar sabah mahmurluğu nedeniyle kendilerini bakımsız hissederler ve sabah seksini çok fazla tercih etmezler. Ancak biraz rahatlamalı ve kendinizi iyi hissetmelisiniz. Çünkü araştırmalara göre sabah yapılan sekste orgazma ulaşma kolaylaşıyor.

Migren ve eklem ağrısına birebir

Migren ve eklem ağrısına birebir

Gün içerisinde migren ve eklem ağrısı yaşıyorsanız sabah yapılan seks bu şikayetlerinizi gidermeye yardımcı olabiliyor. İlişkinizdeki bağı güçlendiren oksitosin hormonu aynı zamanda kan basıncınızı da düzenleyecek ve kalp hastalıkları riskinizi de azaltacaktır.   

Işıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz

Işıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz

Sabah yapılan seks sayesinde vücut endorfin hormonu salgılamanıza yardımcı olur. Bu sayede güne ışıl ışıl ve taze bir ciltle devam edersiniz.

Kilo verdiriyor

Kilo verdiriyor

Kilo vermek isteyenlere uzmanlar genellikle sabah sporunu öneriyor. Ancak kilo vermek için spor salonuna gitmeye üşeniyorsanız sabah sporunuz için seksi tercih edebilirsiniz.

Böylelikle sabah sporunuzu yapmaya eğlenceli bir yol bulmuş olursunuz aynı zamanda hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.