Sabancı'nın kızı fabrikada çalışacak

Magazin gündemi bu hafta da dopdolu... İşte Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı Yerin Kulağı Var köşesinde yer alan haberler...

25 Kasım 2017, Cumartesi 05:48
A A
HOBİSİ İŞİ OLDU

HOBİSİ İŞİ OLDU

Tarkan, son yıllarda gittiği ülkelerde bol bol manzara, şehir ve insan fotoğrafları çekiyordu. Beğendiği karelerin bazılarını kendine saklıyor, bazılarını da dostlarına hediye ediyordu. Dostlarının, “Neden sergi açmıyorsun?” demesi Tarkan’ın çok hoşuna gitmiş. Profesyonel bir makine almış. Çektiği fotoğraflar yeterli sayıya ulaşınca sergi açacakmış.

Melisa şimdi de fabrikada çalışacak

Melisa şimdi de fabrikada çalışacak

Sevil Sabancı ile Eran Tapan’ın kızı Melisa Tapan, Sabancı Holding bünyesindeki Lassa’da en alt düzeyde çalışmaya başlamıştı. Melisa, geçen ay terfi etti. Şimdi de kauçuk fabrikalarını denetlemek için Tayland’a gitti. Bir süre Tayland’da çalışacak.

RAKİPLERİNİ KISKANMIŞ

RAKİPLERİNİ KISKANMIŞ

Oyuncu Engin Öztürk, meslektaşları Kıvanç Tatlıtuğ, Barış Arduç, Çağatay Ulusoy, Kerem Bürsin’in adaleli vücutlarını kıskanıp spora başlamış. Engin Öztürk’ü geçen salı gecesi İstanbul Maçka’daki St. Regis Otel’deki davette gördüm. İki ayda sekiz kilo vermiş. Spor hocasıyla haftada dört gün üçer saat çalışıyormuş.

İSTANBUL’U TEĞET GEÇTİLER

İSTANBUL’U TEĞET GEÇTİLER

Dünyaca ünlü Brezilyalı manken Adriana Lima, Haziran’dan bu yana yazar Metin Hara ile aşk yaşıyor.

Adriana Lima pazartesi gecesi Çin’in Şanghay kentinde düzenlenen Victoria’s Secret defilesine katıldı. Yanında Metin Hara da vardı. Çarşamba saat 14.00’te İstanbul’a gelen aşıkları, POSTA İstanbul Atatürk Havalimanı’nda görüntüledi. Sevgililer geceyi TAV Airport Hotel’de geçirdi.

SOSYETİK GÜZELE HALATÇI SEVGİLİ

SOSYETİK GÜZELE HALATÇI SEVGİLİ

Oyuncu Eser Yenenler ve Hacı Sabancı ile yaşadığı aşkla ünlenen stil danışmanı Dila Tarkan, yeni bir aşka yelken açtı.

Yeni sevgilisi Amerika, Miami’de lüks gayrimenkul sektöründe hizmet veren bir şirketin ve Kaya Halat’ın Amerika temsilcisi Yahya Uçbaşaran. Sevgililer geçen salı Nişantaşı, Spago’da verilen davetteydi. Gece boyunca el ele, dudak dudağa öpüşüp koklaştılar. Davetten de birlikte ayrıldılar.

YILLAR SONRA İLK KIZ GELİYOR

YILLAR SONRA İLK KIZ GELİYOR

Bodrum Fuga Tatil Köyü’nün sahibi, inşaatçı Volkan Büyükhanlı, 2008’de Sanem İren ile evlenmişti. Çiftin Ege adında 4 yaşında oğulları var. Volkan Büyükhanlı’yı Vodafone Park’taki Beşiktaş-Porto maçında gördüm. Mutluluktan uçuyordu. Eşi Sanem Hanım hamileymiş. Ve o gün bebeğin cinsiyetinin kız olduğunu öğrenmiş. Meğer Ankaralı Büyükhanlı ailesinde uzun süredir kız bebek doğmuyormuş. Doğacak bebek ailenin ilk kızı olacakmış.

MODACILARIN İŞBİRLİĞİ

MODACILARIN İŞBİRLİĞİ

Oyuncu ve sunucu Ebru Akel modacılığa soyunup kendi markasını yaratmış, tasarımlarını da internet sitesinde satışa sunmuştu. Tasarımları beğenilince de mağaza açmaya karar vermişti.

Modacı Tuvana Büyükçınar ile İzmir’deki Mavibahçe AVM’de mağaza açtı. Akel’s adını verdikleri mağazada Ebru Akel’in tasarımları ve Tuvana Büyükçınar’ın abiye kıyafetleri satılacak.

YENİ SEVGİLİ İLE ESKİ EŞ TANIŞTI

YENİ SEVGİLİ İLE ESKİ EŞ TANIŞTI

Akkök Grubu’nun ortağı Ömer Dinçkök (69), iki senedir kendisinden 34 yaş küçük oyuncu Eylül Deniz Çolak ile birlikte. Sevgililer geçtiğimiz günlerde bir lokantada Eylül Deniz Çolak’ın eski eşi Göksel Sunter’e rastlamış. Eylül Deniz Çolak lokantadan ayrılırken, Göksel Sunter’in halini hatrını sormuş. Sonra da sevgilisini eski eşiyle tanıştırmış.

Kızlarını kaybetmişler

Kızlarını kaybetmişler

Şükran Ovalı ‘Vatanım Sensin’ dizisinde oynadığı için, köpekleri Mila’ya eşi Caner Erkin bakıyor. Caner Erkin, ‘kızım’ dediği Mila’yı Beykoz’da oturdukları sitede gezmeye çıkarmış.

Koşup oynasın diye de tasmasını çıkarmış. Mila hızla uzaklaşmış ve gözden kaybolmuş. Saatlerce aramışlar ama bulamamışlar. Mila dört saat sonra kendiliğinden eve dönmüş.