Şahsiyet oyuncuları kimler?

Türkiye'nin sadece internette yayınlananak olan yeni dizisi Şahsiyet oyuncuları merak edilir oldu. Haluk Bilginer'in ilk kez bir internet dizisinde olması izleyiciyi daha Şahsiyet başlamadan heyecanlandırdı. Biz de sizler için şahsiyet oyuncu kadrosunu ve karakterlerini haber sitemizde yer verdik.
 

07 Mart 2018, Çarşamba 12:11
A A
Puhu TV Şahsiyet 1. bölüm fragmanını yayınlandı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra Şahsiyet oyuncuları merak konusu oldu. Peki, kadroda kimler var, Hangi oyuncu hangi rolde karşımıza çıkacak Şahsiyet dizisinde? Her şey haberimizde...
 

ŞAHSİYET OYUNCULARI KADROSU VE KARAKTERLERİ


CANSU DERE 

14 Ekim 1980 Ankara doğumlu oyuncu 2000 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda 3. seçildi. Aynı yıl mankenliğe başladıktan sonra ünlü modacıların defilelerinde yer aldı. Profesyonel oyunculuk hayatına ise 2003 yılında Alacakaranlık adlı dizi projesiyle başlangıç yaptı. Akabinde Güz Yangını, Sıla, Acı Aşk, Ezel, Muhteşem Yüzyıl, Beyaz Gece ve Anne gibi dizi projelerinde rol aldı.

HALUK BİLGİNER 

5 Haziran 1954 İzmir doğumlu oyuncu Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Usta oyuncu daha önceden Gülşen Abi, Eyvah Kızım Büyüdü, Sevgili Dünürüm, Ezel, Cuma'ya Kalsa, Acayip Hikayeler, Hayatımın Rolü, Kaçak, Kara Yazı ve Masum'un kadrosunda yer almıştır.

Cansu Dere Müjde Ar ile birlikte...

ŞENEM BOZOKLU 

20 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Çifte Saadet dizisinde izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Selena, Canım Ailem, Bizim Yenge, Cesur Hemşire, Galip Derviş, Ulan İstanbul ve Altınsoylar gibi dizi projelerinde rol almıştır.

 
AHMET MÜMTAZ TAYLAN 

12 Aralık 1965 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Hayat Sırları'nda rol alan başarılı oyuncu daha önceden Hayat Şarkısı, Çırağan Baskını, Güzel Köylü, Ben de Özledim, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun, Son Bahar, Ezo Gelin, Sahra, Kurşun Yarası ve Yılan Hikayesi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


MÜJDE AR 

21 Haziran 1954 İstanbul doğumlu yeşilçamın usta oyuncusu en son Aşk Emek Hayaller'in kadrosunda yer almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatından önce bir süre tiyatro ve mankenlik yapan usta oyuncu yeşilçamın ardından ilk kez televizyon için çekilen Aşk-ı Memnu dizisinde rol aldı.


Şahsiyet ilk 1. bölüm fragmanı yayınlandı (Puhu Tv)


İBRAHİM SELİM 

1979’da Ankara'da doğdu. Seslendirme sanatçısı ve oyuncu İbrahim Selim, 3 sene biyoloji okudu daha sonra Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı'nı bitirdi. Ankara'da günlük TRT dizilerinde oyunculuğa başladı. Daha sonta İstanbul’da DOT Tiyatro’ya girdi. Çok sayıda reklamda yer aldı ve seslendirme yaptı. Afife Tiyatro Ödülleri'nin ‘En İyi Erkek Oyuncu' ödülü kazandı. Daha sonra Derviş Zaim’in filmi Rüya, Fatih, Kusursuzlar ve Şubat(dizi)’ta rol aldı. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;