Şampiyon kim görürüz!

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin, '30'uncu haftada şampiyonuz' sözlerine Fenerbahçe'nin hocası Daum'dan yanıt geldi

02 Aralık 2009, Çarşamba 05:00
A A

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, şampiyonluk konusunda iddialı açıklamalar yaptı. Aldığı başarılı sonuçlarla yeniden zirve yarışına ortak olan Beşiktaş’ın hocası Mustafa Denizli’nin, ‘30’uncu haftada şampiyonuz’ sözlerine yanıt veren Alman hoca, “Kötü bir dönemden geçtiğimiz doğru. Zaten futbolcularımla bir toplantı yaptım. Onlara bu kötü dönemden çalışarak çıkacağımızı söyledim. Bu takım aynı kadroyla, aynı yönetimle, aynı teknik kadroyla ve aynı seyirci desteğiyle nasıl ilk 8 haftada harikalar yarattıysa, bunu tekrarlayabilir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Sezon sonunda kim şampiyon görürüz” açıklamasını yaptı.

'BİZİ KİMSE KÜÇÜMSEMESİN'

Sarı-Lacivertli ekibin teknik patronu Twente maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında ise şunları söyledi: “Hepinizin bildiği gibi son neticelerimiz ve performansımız da iyi değildi. Şunu herkes bilsin bizim takımı kimse küçümsemesin. Bu takımın neler yapabileceğini bir çok maçta defalarca gösterdik. Bunu Twente önünde bir kez daha göstereceğiz. Dikkatli olmamız lazım. Yüksek bir konsantrasyonla maça başlayıp iyi bir neticeyle bitirmek istiyoruz.” Basın toplantısına katılan Selçuk da “Amacımız galip gelerek gruptan lider çıkmayı garantilemek. Bunu da başaracak güçte ve kalitedeyiz” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;