Samsung Galaxy S7 Edge Olympic Edition görüldü

Rio 2016 olimpiyat oyunlarına sponsor olan birçok firmanın ürünleri ortaya çıkmaya başladı.

27 Haziran 2016, Pazartesi 14:10
A A

 

Olimpiyat oyunlarına sponsor olan birçok firmadan biri olan Samsung, Brezilya’nın Rio De Janerio kentinde 5 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak olan Rio 2016 olimpiyat oyunları için özel ürünler planlıyor. Sürprizlerden en önemlisi Galaxy S7 Edge Olympic Edition.

 

Samsung belli süredir olimpiyatlara özel modeller üretiyor. 2012 yılında Galaxy S3 ve Galaxy Note modellerini olimpiyatlar için üreten firma, son olarak Sochi 2014 olimpiyatları için özel bir Galaxy Note 3 versiyonu duyurmuştu.

 

Bu ürünlerin en sonuncusu olan Galaxy S7 Edge Olympic Edition sızdırılan görsele göre Rio 2016 temasına uygun tasarım ve logo işlemesi ile piyasada olacak. Bunun yanında  Home butonu, güç tuşu, ahize ve kamera çerçevelerin de yine parlak renkler hakim.

 

Cihazın donanımının orjinalinden farklı olmayacağı firma tarafından belirtiliyor. Bunun yanında  çeşitli etkinlikler sunulacağı söyleniyor. Tüm bunların yanısıra Gear VR gözlük hediyesi ile oyunların sanal gerçeklik odağında geliştirilmiş içeriklere ulaşma şansıda yakalancak.

 

Cihazın Temmuz ayında kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

 

Galaxy Note 7 Hakkında Yeni Detaylar Paylaşıldı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;