'Sanki bir diktatörlük altında yaşıyorum'

Ryan Reynolds ile evlendikten sonra giyim tarzının değiştiğine dair gelen yorumlara sinirlenen Blake Lively, tepki gösterdi

30 Temmuz 2013, Salı 13:40
A A

Lucky dergisinin bu ayki kapağı uzun süredir gündemde olmayan Blake Lively idi. Yakışıklı oyuncu Ryan Reynolds ile evlendikten sonra kabuğuna çekilen Lively, Lucky dergisine özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Giyim tarzıyla beğeni toplayan ve tek başına moda akımı başlatabilen Lively stil danışmanı olmadığını söyledi ve ekledi: "Ben kıyafet konusunda sadece kendi gözüme güvenirim."

Lively evliliğin stil zevkini nasıl etkilediği sorusuna "Benden daha zevkli biriyle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Birbirimizi etkiliyoruz bu anlamda. Geçenlerde, sanki bir diktatörlük altında yaşıyormuşum gibi evliliğin benim giyim tarzımı değiştirdiğini söylediler. Değişmiş olabilir tabii ki, umarım 25'imde de liseden mezun olduğum zamandaki gibi giyinmiyorumdur. Değişim, gelişim demektir" şeklinde yanıt verdi.

Lively "Yeni bir dizi ya da sinema projeniz var mı" sorusuna "Çalışmak güzel tabi, ama özel hayatım daha önemli" diyerek ekranlardan ve beyazperdeden bir süre daha uzak kalacağının sinyallerini verdi.

Her röportajda büyük bir aile olmak istediğini Ryan Reynolds geçtiğimiz aylarda "Bizimkiler 4 çocuk yapmış, Blake'in ailesi 5. Biz de onlar gibi büyük bir aile olmak istiyoruz" diyerek "Blake hamile mi" sorusunu akıllara getirmişti.

Blake bu iddialara da yanıt verdi: Hayır, hamile değil.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;