Sarp Levendoğlu ve Begüm Birgören aşk tazeliyor!

Eylem İpek Şafak, Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı... Sarp Levendoğlu eski sevgilisi Begüm Birgören'e döndü...

28 Ekim 2017, Cumartesi 05:34
A A
AŞK TAZELİYORLAR!

AŞK TAZELİYORLAR!

Sarp Levendoğlu’nun Birce Akalay ile üç yıl süren evliliği Ocak ayında bitmişti. Evliliğin bitmesine oyuncu Derya Şensoy’un neden olduğu iddia edilmişti. Sarp ve Derya kısa bir süre öncesine kadar aşk yaşıyordu.

Ama Sarp Levendoğlu sürpriz yaptı! Beş yıl aşk yaşadığı ve 2013’te ayrıldığı eski sevgilisi, oyuncu Begüm Birgören’e döndü. Sosyal medyadan tatil fotoğraflarını paylaşan ikilinin aynı yerde olduğu dikkatli gözlerden kaçmadı. Yeni sezon dizilerinde yer almayan Sarp ile Begüm Bodrum Akyaka’da aşk tazeliyormuş.

AYNI ÇiZMEYi UCUZA KAPTI

AYNI ÇiZMEYi UCUZA KAPTI

Demet Akalın’ın Amerika tatilinde aldığı 35 bin liralık çizmeler çok konuşulmuştu.

Tarzıyla her zaman beğeni toplayan model Çağla Şıkel, bu çizmelerin çok benzerini 300 liraya İstanbul’dan almış.

Çağla yakın arkadaşlarına, “Çizmeye asla 35 bin lira vermem,para kazanmak kolay değil, içim sızlar” diyormuş.

ÇİFTÇİ OLACAK

ÇİFTÇİ OLACAK

Ebru Şallı 11 yıllık eşi, iki oğlunun babası Harun Tan’dan 2013’de boşanmıştı. Popçu Sinan Akçıl ile 2013-2016 yılları arasında aşk yaşadı. Cem Yılmaz ile 2016 yazında birlikte oldu. Futbolcu Arda Turan ile de adı aşk dedikodularına karıştı.

Mayıs’tan bu yana da evli, 2 çocuk babası işadamı Uğur Akkuş ile birlikte. Ebru Şallı yeni sevgilisiyle yeni bir hayat kurmaya karar vermiş. Tekirdağ’da çiftlik aramaya başlamış. Organik tarım yapacakmış. Çift hafta sonları İstanbul dışında yer bakıyormuş.

ÜSTÜNDEKİ GERÇEK KÜRK!

ÜSTÜNDEKİ GERÇEK KÜRK!

Yaz boyu mekan mekan dolaşıp DJ’lik yapan Kerimcan Durmaz bir yandan yatırım yapıp bir yandan da lüks yaşantısına devam ediyor. 200 bin liranın üzerinde olduğu iddia edilen aylık kazancı çok tartışılan DJ, 15 bin liraya ünlü bir markanın üzerinde gerçek kürk olan parkasını almış. Bakalım hayvanseverlerin tepkisi nasıl olacak?

Kürklü montu 2015’te Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural da giymiş, tarzı olay olmuştu!

SERENAY’IN YANINA KOŞTU

SERENAY’IN YANINA KOŞTU

Kerem Bürsin, Burak Özçivit’le başrolü paylaştığı ‘Can Feda’ filminin Eskişehir’deki çekimlerinde gece gündüz çalışıyor. Bildiğiniz gibi geçen hafta Burak Özçivit bir kaza geçirmiş ve sete ara verilmişti. Bunu fırsat bilen oyuncu, soluğu sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın yanında almış. Birbirini özleyen çift evden dışarı adım atmayıp hasret gidermişler.

TAROT TERAPİSİ

TAROT TERAPİSİ

Oyuncu Naz Elmas’ın aşkta yine yüzü gülmedi. Ünlü kuaför Erdem Kıramer’in oğlu Emre Kıramer’le 2015’te yaptığı evliliğini 6. ayında noktalayan Naz Elmas bir süredir birlikte olduğu bankacı Cemre Bozer’le de beraberliğini bitirmiş.

Sevgilisinin Arnavutköy’deki dairesinde kalan güzel oyuncunun eşyalarını toplayıp evi terk etmiş. Ayrılık acısını yenmek için de Tarot’a başvurmuş. Bursa’da yaşayan, Tarot falı bakan bir ismi ziyaret edip duruyormuş.

YANIBAŞINDAN AYIRMIYOR

YANIBAŞINDAN AYIRMIYOR

İş adamı Hakan Baş, yoğun iş temposu nedeniyle ayrı kaldığı ve çok özlediği sevgilisi Bensu Soral’ı artık yanından ayırmamaya karar vermiş. İtalya’da bir konferansa katılacak olan Hakan Bey, nişanlısıyla birlikte Venedik’e uçmuş.

Burada hem iş hem de romantik bir tatil yapan iş adamı, geçen yıl ‘teknolojiye yön veren 100 global isim’ arasına girmişti. Hakan Baş’ın lisanslı yüzücü olduğunu ve Amerika’nın önde gelen üniversitelerinden Yale’de işletme yönetimi masterı yaptığını da hatırlatayım.