Sataştıkları travesti hastanelik etti

İngiltere'de iki gencin soymaya çalıştığı travesti kafes dövüşçüsü çıkınca, travestilere sataşanlar soluğu hastanede aldı

Sataştıkları travesti hastanelik etti

Daily Express’in haberine göre, Swansea’da hırsızlık için gece yarısı sokağa çıkan 19 yaşındaki Jonathan Gardner ile 22 yaşındaki Jason Fender, kaldırımda önlerinde yürüyen iki travestiyi soymaya çalıştı. Tarafların çekişmesi bir süre sonra kavgaya dönüştü.

Travestileri kolayca alt edebileceklerini düşünen gençler yumruk atıp çekiştirmeye başladı. Ancak CCTV’ye yansıyan görüntüler, gençlerin sert kayaya çarptığını ortaya koydu. Travestilerden biri her iki genci sadece birer darbede yere indirdi.

Gençler olaydan sonra hastanenin yolunu tuttu. Daha sonra da kavga çıkarmaktan gözaltına alındı. Önceki mahkemeye çıkarılan gençlere 85’er sterlin para cezası kesildi. Ancak mahkemedeki bir itiraf gençlerin yanlış kişiye sataştıklarını da ortaya çıkardı.

Adı açıklanmayan ve gençleri sadece birer yumrukta yere indiren travestinin, acımasızlığıyla ünlü bir sokak dövüşçüsü olduğu anlaşıldı.

DHA