Schuster resmi imzayı attı

Beşiktaş'ın daha önce anlaşmaya vardığı ve dün İstanbul'a gelen teknik direktör Bernd Schuster bugün sözleşme imzaladı

Schuster resmi imzayı attı

Schuster, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen ve Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören, Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve Basın Sözcüsü Mete Düren’in de hazır bulunduğu törende kendisini 2 yıllığına Beşiktaş’a bağlayan sözleşmeye imza attı.

DEMİRÖREN'İN HEDEFİNDE BASIN VAR

Beşiktaş Kulübü, Alman teknik direktör Bernd Schuster ile 1 yıllık sözleşme imzalarken, imza töreninde kulüp başkanı Yıldırım Demirören, yine basına yüklendi.

Beşiktaş’ın büyüklüğüne dikkati çeken Yıldırım Demirören, "Bir hafta içinde dünyanın önde gelen hocalarıyla görüşüp, şartları, karakteri ve altyapıya verdiği önemden dolayı Schuster ile anlaştık.

Beşiktaş’ın büyüklüğünü Beşiktaş’ın tarihi gösterir. Beşiktaşımızın büyüklüğünü plazalar gösterir. Taraftarlarımızın, hocalarımızın ve takımımızın arkasında durup desteklemelerini rica ediyoruz" diye konuştu.

Başkan Demirören, bu sözlerinin ardından yine medyaya yüklendi. Demirören, şunları söyledi: "Denizli’ye ’Çık yalan söyle. Sen Türkiye’de yaşamayacaksın, Türk futbolunun içinde değilsin. Bir daha burada olmayacaksın.

Çık, de ki (ben hastayım de) dedim. Mete Düren’e de ’Kariyerini etkilemezse sen de yalan söyle’ dedim. O da kariyerin önemli olmadığını belirterek, yalan söyledi.

"BÜYÜK HABER YAKALADILAR"

Türkiye’nin en büyük hastane grubuna dedim ki ’Hocamızın tomografisini çekeceğiz. Lütfen boyayın’, damarında kanama görülsün diye düşündük, onlar da boyamayı kabul ettiler...

Bu haberleri yakalayan basını ve muhabirleri tebrik ediyorum. Çok büyük haber yakaladılar. Çünkü bunların hepsi gerçekti. Schuster’e de burada doğruların sevilmediğini, çıkıp bir ay önce konuştuğumuzu söylemesini istedik. O da bunu söyledi. Tekrar kendisine teşekkür ediyorum. Yeni hocamız hayırlı olsun

2