Seçkin Piriler: Kaan'ın kafasına tablet fırlattım

Lifetime kanalında Mehmet Coşkundeniz ve Yeşim Salkım'la Laf Bende Kalmasın programını sunan Seçkin Piriler Kaan Tangöze ile ilgili açıklamalarda bulundu

10 Kasım 2017, Cuma 14:24
A A
Duman Grubu solisti Kaan Tangöze, tarafından ihanete uğrayan ve boşanan Seçkin Piriler, Laf Bende Kalmasın programında Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze hakkında açıklamalarda bulundu.

İhanet konusunu açan Yeşim Salkım 'Ben orada değildim ama bana arkadaşlarım anlattı.' diyerek söze başladı ve şunları söyledi:

"Seçkin ve Kıvılcım Cihangir'de herkesin gittiği, ünlü bir kafede karşılaşıyor. Seçkin de orada 'öteki kadın' da orada. Bu kadının o kafeden kalkıp gitmesi gerekirken, utanmadan Seçil'in karşısına oturuyor. Karşıdan el hareketleri falan yapıyor. Seçkin de sakinliğini koruyor ve hiçbir şey yapmıyor. Bakın çok açık söylüyorum, bana yapacak öyle el hareketi falan onun orada saçını başını yolarım."


Yeşim Salkım'ın sözleri üzerine Seçkin Piriler de şu sözleri söyledi: 


"Benim orada gazeteci arkadaşım vardı yanımda, en büyük şahidimdir. Hiçbir şey yapmadan, demeden çıktım oradan. Ama o Kaan'a öyle bir anlatmış ki Kaan da ona inanmış."

Yeşim Salkım ve Seçkin Piriler, Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural hakkında konuşurken Mehmet Coşkundeniz de 'Peki sen Kıvılcım'a bir şey yapmadın, Kaan'a da mı yapmadın?' diye sorunca itiraf geldi. Seçkin Piriler 'Kaan'ın kafasına tablet fırlattım ve pişman da değilim. Ben de insanım sonuçta yani." dedi.

"Peki Kaan kapına gelsin ister misin?" sorusuna ise Seçkin Piriler, 'Tabii ki isterim, belki affetmem çünkü aldatan bir daha aldatır. Ama o zaman öyle bir şey olur ki bir bakmışsınız barışmış olurum.' diyerek cevap verdi. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;