Seks delisi kadın polis kovuldu

Meslektaşlarına cinsel ilişkiye girmek için baskı yapan kadın polis işinden oldu

Seks delisi kadın polis kovuldu

Avustralya'da 19 yaşındaki kadın polis, meslektaşlarıyla cinsel ilişkiye girmek için baskı yaptığı gerekçesiyle kovuldu. Kovulmasının ardından "adaletsizce kovulduğu" iddiasıyla dava açan Jessica Parfrey'in davayı kaybettiği açıklandı.

Çalıştığı dönemde amirine birlikte olmayı öneren genç kadının, "Herkes bilir ki, iş arkadaşınla aşk yaşamalısın" dediği öğrenildi.

Teklifi reddedilen Jessica'nın, amirine bir ay sonra da "Sadece sevişemez miyiz? Sorununu anlayamıyorum, ben 19 yaşında bir kızım" dediği açıklandı.

TUVALETTE ORAL SEKS ÖNERMİŞ

Yapılan duruşmada, Jessica'nın başka meslektaşlarına da bir bar tuvaletinde ve otoparkta oral seks yapmayı önerdiği, "Beni istediğini biliyorum" dediği öğrenildi. Mesteklaşlarının bu teklifleri reddettiği öğrenildi.

Başka bir mesteklaşını 12 kez arayıp, 6 mesaj bırakan Jessica, ona polis sınavlarına çalışmakta yardımcı olmayı önerdi, doğru cevapladığı her soru için, üzerindeki kıyafetten bir parça çıkarmayı önerdi.

Gene reddedilen genç kadın, 2007 yılının Eylül ayında işini kaybetti.

Bunun üzerine işini geri almak için dava açan genç kadının bu davayı da kaybettiği öğrenildi. Ancak Jessica'nın karara itiraz etme hakkı olduğu açıklandı.

(Milliyet)