Selim Erdoğan'ın dizisi 300 bin TL zarar etti

Evinde uyuşturucu düzeneği ile yakalanıp tutuklanan Selim Erdoğan'ın 'Meryem' dizisinde yer aldığı, bu olaydan sonra 4 bölümün çöpe atılarak 300 bin liralık zarara uğrandığı ortaya çıktı
 

29 Nisan 2017, Cumartesi 18:16
A A
Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan, geçtiğimiz günlerde jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda Marmaris'deki evinde uyuşturucu üretmek için kurulan düzenek ile tutuklandı.

Erdoğan'ın TMC film tarafından mart ayında çekimlerine başlanılan 'Meryem' isimli dizide yer aldığı ortaya çıktı. 300 bin lira bu olaydan sonra çöp oldu.
 

DİZİ 300 BİN TL ZARAR ETTİ


Bölüm başına 7 bin lira alan oyuncunun önemli rollerden birinde olduğu ve şirketin bu nedenle şu ana kadar çekilen 4 bölümü çöpe attığı ortaya çıktı. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı dizide Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Serenay Aktaş ve Açelya Topaloğlu gibi ünlü oyuncular da yer alıyordu.

Çekimlerine yeniden başlanacak dizi için bugüne kadar harcanan 300 bin lira da boşa gitmiş oldu.

YENİ BABA OLMUŞTU


Selim Erdoğan'ın geçtiğimiz ay bir kızı olmuştu. Erdoğan'ın baba olma hikayesi de son derece ilginç. Sosyal medya hesabından tanıştığı bir kadınla birlikte olan oyuncu, baba olduktan sonra DNA testi yaptırmış ve bebeğin kendi kızı olduğunu öğrenmişti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;