Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm 2. fragmanı izle: Nefes Vedat'ın evine mi gidiyor?

Sen Anlat Karadeniz 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Nefes, Vedat'ın evine mi gidiyor?

12 Mart 2018, Pazartesi 21:25
A A
Çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul'la kıyasıya bir rekabet içinde olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Vedat Nefes'i, tehdit ediyor.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Vedat, Nefes'i Nazar'la tehdit ediyor. Mesajı gören Nefes büyük bir paniğe kapılıyor. Nefes Nazar'ı kurtarmak için kendini feda ediyor ve gecenin bir yarısı kaçarak Vedat'a gidiyor. Tahir ise çaresiz bir şekilde Nefes'i arıyor. Öte yandan Mustafa ise saldırıya uğruyor.NEFES'TEN GÖZYAŞARTAN CÜMLE

Yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülerde Tahir ile Nefes ayrılığın eşiğine geliyorlar. Tahir Nefes'ten uak durmaya çalışıyor. Nefes'in Tahir için sarf ettiği "Biz hiç birbirimizi göremeyecek miyiz?" cümlesi yürekleri dağlıyor.SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit'te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa'ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat'ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat'a cephe almaya başlar. Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir'i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit'in kayboluşu, Nefes'in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat'tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes'e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan'a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir'i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca'nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat'ın zindanından kaçan Nefes'i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;