Sen Anlat Karadeniz dizisindeki çekim hatalarına bakın!

Sen Anlat Kardeniz dizisinin bugün 3. yeni bölümü yayınlanacak. Şiddet sahnelerinden dolayı eleştirilmesine rağmen çok fazla merak edilen ve izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinde seyirciler bazı şeyleri gözden kaçırıyor. Bunlar neler mi? Tabii ki ilk görüşte fark edilmeyen ancak fark edildiğinde ise inanılmaz gelen o çekim hataları

07 Şubat 2018, Çarşamba 11:00
A A

Dizide Asiye'nin kayınvalidesi olan hanımı biliyorsunuz değil mi? Burada kayınvalidesi ve Nefes'i görüyor ve peşlerinden gidiyor. Peki sonra ne mi oluyor?

Kayınvalidesi Asiye'nin peşinden gidiyor. Ama burada bir gariplik var. Çünkü kayınvalidesi Asiye'ye Öykü diye sesleniyor. Çünkü karakteri canlandıran oyuncunun adı Öykü Gürman. Yani kısaca kayınvalidesi Asiye'ye gerçek adıyla yani Öykü olarak sesleniyor. Bu kadarına pes doğrusu...

Nefes yere düştüğü bu sahneyi hatırlıyor musunuz? Üzerindeki beyaz elbisesi ne hallere geldi.

Ayağa kalktığında o beyaz elbisenin ne hale geldiğini gördük tabi. Eğer içinizde domestik biri varsa buna kafayı takmıştır. Ama dert etmesin kolayı var.

Bir sonraki sahnede Nefes'in üzeri tertemiz oluyor. Ama bunun sırrını (!) kimse bilmiyor.

Şimdi de kameraların bizlere el salladığı bazı sahnelere bakalım.

Şimdi de kameraların bizlere el salladığı bazı sahnelere bakalım.

Sen nasıl bu kadar çabuk kurudun Tahir? Dizide Tahir'in Nefes'i denizden çıkardığı o sahnede zor çekim şartlarından sonra oyuncular sırılsıklam olmuş bir şekilde denizden çıkıyorlar.

Bir sonraki sahnede ise Tahir'in kendine kendine hemen kuruduğu anlara böyle tanık oluyoruz.

(SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜM  FRAGMANLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ:)