'Sen şahane bir varlıksın'

Arzu Yanardağ, Adnan Hoca olarak tanınan Adnan Oktar ile televizyon programına başladı. Adnan Hoca, Arzu'ya 'Şahane bir varlıksın' dedi

26 Kasım 2010, Cuma 09:45
A A

“Adnan Oktar’la Gece Sohbetleri” programında Yanardağ dinleyici olarak görev yapıyor. Bazı internet sitelerden canlı olarak yayınlanan programda Oktar, 1,5 saat boyunca Kur'an okuyup ideolojilerinden bahsediyor. Yanardağ da kadın ağırlıklı masada oturup “İnşallah” diyerek Oktar’ın fikirlerine destek veriyor.

Programa başladığını facebook’taki sayfasından duyuran Yanardağ, “Geceleri saat 22.00’den sonra internetten harunyahya.tv de beni izleyebilirsiniz. Sayın Adnan Oktar ile çok keyifli bir programa başladım” notunu düştü. Yanardağ programın 19 Kasım ekrana gelen bölümünün videosunu da paylaştı. Arka fonunda dev bir akvaryum bulunan Adnan Oktar programın açılışında  “Sen bir hayli sevimlisin bunun farkında mısın?” dedi.

'AH SEVERİM BEN O GÖZLERİ'

Ardından sözü Yanardağ’a getiren Oktar, oyuncuya “Güzel Arzu Allah her geçen gün güzelliğini artırıyor, sen dünyadaki nadir insanlardan birisin. Çok çok şahane bir varlıksın. Seni herkes kolay kolay anlayamaz. Çok güzel bir derinliğin var” diye iltifat etti. 

Yanardağ Oktar’a teşekkür etti.  Oktar daha sonra sunucuya dönüp gülerek “Kıskanmak yok, kıskanıyorsun demiyorum ama belki kıskanıyor olabilir misin?” diye sordu. Program biterken de Oktar, Yanardağ’a “Ah severim ben o gözleri, o kristal gözleri, canım” diye sesleniyor.

MİLLİYET

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;