Sercan için tarihi takas teklifi

Beşiktaş yönetiminin Sercan Yıldırım için, çok önemli bir takas teklif ettiği ileri sürüldü

Sercan için tarihi takas teklifi

Süper Lig'in en büyük takası Bir yandan Quaresma transferini sonlandırmak isteyen diğer taraftan da teknik direktör sorununu çözmeye çalışan Beşiktaş müthiş bir takasa imza atmak üzere.

Haber 1903'ün haberine göre, Süper Lig şampiyonu Bursaspor`un genç golcüsü Sercan`ı transfer etmek için gizliden gizliye çalışmalar yürüten siyah-beyazlı kulüp, futbolcunun kulübüne reddedilmez bir teklif sundu.

Ertuğrul Sağlam`ın ısrarla takımında görmek istediği Filip Holosko`nun yanı sıra geçtiğimiz yıl kiralık olarak şampiyonlukta pay sahibi olan Tomas Zapotocny`i Bursaspor`a öneren Beşiktaş karşılığında Sercan Yıldırım`ı istedi.

Manisaspor`dan 5 milyon TL ve Koray Avcı ile Burak Yılmaz karşılığında transfer edilen Holosko ile Udinese`den 4,5 milyon Euro`ya satın alınan Zapotocny`nin değerlerinin 15 milyon TL`ye vardığını belirten Beşiktaş yönetiminin bu takas da artı bir miktar para talebinde bulunan Bursaspor yöneticilerine olumsuz yanıt verdiği, tranferi direkt takas yöntemi ile bitirmek istedikleri öğrenildi.

Beşiktaşlı bir aileden yetişen ve Beşiktaşlı olduğu bilinen genç golcünün de, Siyah Beyazlı formayı giymek istediği ve bu talebini yöneticilerine ilettiği gelen haberler arasında.