Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ne için ricada bulunacak?

Aralarının açık olduğu Ebru Gündeş'le barışmak için Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan ricada bulunabileceğini belirten Serdar Ortaç, "Sahnesine gidebilirim" dedi

15 Ocak 2018, Pazartesi 09:33
A A

Serdar Ortaç Bursa'da bir mekanda sahneye çıktı. Sahne öncesi gazetecilere, Ebru Gündeş ile arasındaki kırgınlık ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kısa süre önce konser için gittiği bir ilde yemek için girdiği restorana ertesi gün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın geldiğini ifade eden Serdar Ortaç, "Bir gün beklesem reisle aynı gün orada olacağız. Ona hemen derdim orada; 'Ebru abla beni affetsin bir şeyler yapın.' Bu işin şakası tabii.. Onu görmek yeterli. 

Şu an herhangi bir şey yok ama sahnesine giderim en azından. Gözünün içerisine bakarım, kızmaz zaten. Sever o beni. Abarttılar. Biz arkadaşız Ebru ile dostluğum bitmez artık" dedi.

KADIN DANSÇILAR EŞLİK ETTİ

KADIN DANSÇILAR EŞLİK ETTİ

Gazetecilere yaptığı açıklamanın ardından sahneye çıkan Serdar Ortaç, önce 'Gıybet' isimli şarkısını söylerken 2 kadın dansçı da eşlik etti. Serdar Ortaç'ın sahne performansı beğeni toplarken, hayranları eski ve yeni şarkılarına bir ağızdan eşlik etti.

NE OLMUŞTU?

NE OLMUŞTU?

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab yolsuzluk suçlamasıyla ile 2013'te tutuklanıp 74 gün cezaevinde kalmıştı. Serdar Ortaç bu dönemde Ebru Gündeş'ten uzak durmuştu.

Ebru Gündeş, 1999'da 'askerlikten kurtulmak için hile yapmak' suçundan Mamak Cezaevi'nde yatan Serdar Ortaç için ''Ben onu hapisteyken yalnız bırakmamıştım. O arayıp sormadı. Dostluk bitti'' demişti.