Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy'u reddetti!

Eylem İpek Şafak, Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı... Serenay Sarıkaya, eski sevgilisi Çağatay Ulusoy'u reddetti! 

20 Ocak 2018, Cumartesi 05:00
A A

Çağatay Ulusoy’un, Netflix kanalı için çekilecek, adı netleşmeyen dizisi sürekli erteleniyordu. Oyuncuya eşlik edecek partner bulunamıyordu.

Çağatay Ulusoy 2013’te, Star TV’deki ‘Medcezir’in setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı, 2015’te ayrıldığı Serenay Sarıkaya ile oynamak istemiş. ‘Fi’ dizisi Şubat’ta bitecek olan Serenay Sarıkaya, “Üç aylığına Amerika’ya gidiyorum. Ekrana ara vereceğim” diyerek teklifi reddetmiş.

Çağatay’a, oyuncu ve model Melisa Aslı Pamuk eşlik edecek.

SABAHA KADAR DANS

SABAHA KADAR DANS

Bir yıldır özel hayatıyla gündeme gelen oyuncu Meryem Uzerli ile İbrahim Kutluay 15 Ocak’ta Bebek’teki gece kulübü Angie’de karşılaşmış. Önce farklı arkadaş gruplarıyla eğlenen ikili, gece yarısından sonra aynı masada oturmaya başlamış.

Sabah 5’e kadar samimi şekilde dans etmişler. Angie’yi birlikte terk etmişler. Meryem Uzerli kulüpten çıkarken çok neşeliymiş. Sürekli kahkaha atıyormuş. İbrahim Kutluay ise tedirginmiş. Kapıdaki görevlilere “Çevrede muhabir yok değil mi? Aman fotoğrafımız çekilmesin” demiş.

Meryem Uzerli’nin adı en son Arap asıllı Alman fotoğrafçı Lüey Nohut ile anıldı. “Sadece arkadaşız” dediği Lüey ile geçen hafta gece kulüplerinde samimi şekilde eğlendi. Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro ile ilişkisi de kısa bir süre önce bitmişti.

İbrahim Kutluay’ın 11 yıllık eşi Demet Şener ile olan boşanma davası ise Eylül 2016’dan bu yana devam ediyordu. Çift dün boşandı.

Konser kıyafetleri Amerika’dan

Konser kıyafetleri Amerika’dan

Beren Saat ile eşi Kenan Doğulu 10 gün önce Amerika-Los Angeles’taki evlerine gitti. Kenan Doğulu, yeni albümü için Amerikalı yapımcılarla stüdyoya kapandı. Beren Saat ise vaktinin çoğunu alışveriş yaparak geçiriyor. Ünlü outlet The Runway’de görülen Beren Saat kendisi için ayakkabı-çanta, eşinin konserlerde giymesi için de kıyafet seçiyormuş.

Tatsız tesadüf

Tatsız tesadüf

Popçu Hadise, geçen hafta müdavimi olduğu Emirgan’daki gece kulübü Gizli Kalsın’a gitmiş. Ama tatsız bir sürprizle karşılaşmış.

2015’te birlikte olduğu eski sevgilisi Hakan Baş ile nişanlısı, oyuncu Bensu Soral da buradaymış. Popçu apar topar kulüpten çıkmış.

İndirim peşinde peşinde

İndirim peşinde peşinde

ATV’deki ‘Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu, oyuncu Murat Yıldırım, geçenlerde Etiler-Akmerkez’deydi. Lüks markaların satıldığı mağazalara bakmadı bile. “İndirim” yazan yerlerden alışveriş yaptı. Ödeme için kuyruklarda bekledi. “Kıyafete verilen paraya acıyorum. Alışverişlerimi ucuza kapatmak için indirimi bekliyorum” dedi.

ÖZALLAR DOĞUM GÜNÜNDE BULUŞTU

ÖZALLAR DOĞUM GÜNÜNDE BULUŞTU

8. Cumhurbaşkanı, merhum Turgut Özal’ın kızı Zeynep Özal, yılın büyük bölümünü Mersin’de geçiriyor. Zeynep Özal 63. doğum günü için geçen hafta İstanbul’a geldi. Annesi Semra Özal ile kardeşi Efe Özal’ın kendisi için hazırladığı davete katıldı. Bilindiği gibi; Semra Özal bir süredir oğlu Efe ve gelini Sinem Özal’ın Levent’teki evinde kalıyor.

RAFLARI BOŞALTTI

RAFLARI BOŞALTTI

Bülent Ersoy iki ay önce konser için gittiği Kıbrıs’tan dönerken Atatürk Havalimanı’ndaki free shop’tan yüklü miktarda alışveriş yapmış. Yarım saatte kozmetik raflarının büyük bölümünü boşaltmış. Müşterilerin de çıkartılmasını istemiş, ancak görevliler bunun mümkün olmadığını söylemiş.