Serenay Sarıkaya'nın stilini mercek altına aldık

Serenay Sarıkaya dünya yıldızı olma yolunda ilerlerken her geçen yıl gelişen stili de her zamankinden çok dikkat çekmeye başladı! İşte Serenay Sarıkaya’nın son zamanlarda giydiği kıyafetler…  

30 Eylül 2017, Cumartesi 10:02
A A

Serenay Sarıkaya yıllar içerisinde birçok stil denedi; başlarda kendini olduğundan yaşlı gösteren kombinlere giderken şimdiler de rahat, asil ve kararında seksi görüntüleriyle karşımıza çıkıyor. 

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya özel davetlerde, ödül törenlerinde ve film/dizi gala törenlerinde öyle parçalar seçiyor ki; kusursuz fiziği ve kendine yakıştırdığı parçalar ile gözlerimiz her kapadığımız noktada onu görüyor. 

İşte oyunculuğu dışında tarzıyla da herkesi büyüleyen Serenay Sarıkaya'nın stilini gözler önüne seren kombinleri... 

Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya 2017 Londra Moda Haftası için Burberry'nin yaz koleksiyonundan çizgili gömlek elbise ve triko tercih etmişti. Giydiği kıyafeti mankenlerden daha iyi taşıdığı ortada...    

Isabel Marant'tan vazgeçemiyor

Isabel Marant'tan vazgeçemiyor

Serenay Sarıkaya'nın tarzını en iyi anlatan markalardan biri Isabel Marant; asi ve bir o kadar da seksi... Zaten oyuncunun magazin gündeminde bile haber olan parçaları genelde bu markanın imzasını taşıyor. İşte onlardan biri metalik tonlarda günlük hayatta kullandığı etek... 

Bir diğeri de Şeyma Subaşı'nın da Elele dergisinin kapak çekiminde kullandığı bu Isabel Marant elbisesi...

Tabii başarılı oyuncunun geçtiğimiz Ocak ayında giydiği siyah Isabel Marant elbisesini unutmamalı. 

Kırmızı halıda ilk tercihi Hakan Yıldırım

Kırmızı halıda ilk tercihi Hakan Yıldırım

Ay Yapım şirketi tarafından Fi dizisinin ön gösterimi için güzel oyuncu bu elbiseyi tercih etmişti. Hakan Yıldırım imzası taşıyan bu elbisesi çok konuşulmuştu.     

Fi dizisinin Cannes Film Festivali fuarında yer almasının ardından soluğu Fransa'da alan dizinin oyuncularından Serenay Sarıkaya'nın kırmızı takımı yine Hakan Yıldırım imzası taşıyordu. 

Sevgilisi Kerem Bürsin'le Fahriye Evcen & Burak Özçivit düğününe katılan Serenay Sarıkaya, derin yırtmaçlı elbisesiyle çok konuşulmuştu.    

GQ Dergisi Gecesi 2014 yılında Yılın Kadını seçilen Serenay Sarıkaya ödül töreninde tercihini kırmızıdan yana kullanıp tüm beğenileri toplamıştı.    

2016 Pantene Altın Kelebek Ödül Töreninde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Serenay Sarıkaya mavi-beyaz yırtmaçlı elbisesi ile beğenileri toplamıştı.  

İşte Serenay Sarıkaya'nın en iyi diğer görünümleri...