"Serenay'ı bitireceğim"

Serenay Sarıkaya'nın sevgilisi Murat Süğlün'ün eşi Melek Süğlün çıldırdı!

15 Kasım 2013, Cuma 14:43
A A

Medcezir’in yıldızı Serenay Sarıkaya (22) Tolgahan Sayışman’dan 2011’de ayrılmıştı. Serenay Sarıkaya 2 yıldır yaptığı açıklamalarda “Yalnızım. Erkeklere karşı güven problemim var. Karşı tarafın bana ulaşması zordur” diyordu. Serenay Sarıkaya önceki gece Antalyalı işadamı Murat Süğlün (44) ile Cihangir’de görüntülendi.

O KIZI BİTİRECEĞİM

İkilinin 1.5 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıktı. Evli ve 2 çocuk babası Murat Süğlün’ün eşi Melek Süğlün yakın çevresine şunları söyledi: “Kocam bir hata yaptı. Ama fazla uzun sürmez. Kavga ettik. Bana ‘Merak etme bitireceğim’ dedi. Boşanmayı asla düşünmüyorum. O kız için yuvamı yıkmam.”

'SERENAY'I BİTİRECEĞİM'

Serenay Sarıkaya ile Murat Süğlün 2010’da Antalya’daki Midpoint Restaurant’ta tanışmış. İkilinin yasak aşkı Antalya’da biliniyormuş. Aşk dedikoduları birkaç kez çıkmış. Ancak Murat Süğlün ilişkisini her defasında yalanlamış. Murat Süğlün sevgilisi Serenay Sarıkaya ile Cihangir’de görüntülenince büyük panik yaşamış.

Avukat bir arkadaşını arayıp şunları söylemiş: “Bu olayı kapatmalıyım. Melek dava açarsa yanarım. Kazandığım her şey, elimden gider. Serenay ile ilişkimi bitireceğim.”

3

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;