Seren'den 'transseksüel' bombası

Seren Serengil, geçen cuma Beyaz Show'da giydiği kıyafeti eleştiren Sarışeker Sema lakaplı radyocu Sema Eryiğit'e 'transseksüel' dedi

Seren'den 'transseksüel' bombası

Kendisini eleştiren Ahmet Hakan, Metin Arolat, Merve Kotil, Neslihan Yargıcı gibi ünlü isimlere tepki gösteren Serengil’in yazdıklarını okuyan Eryiğit, twitter’da “Seren Serengil Beyaz’da giydiği kıyafeti eleştirenlerin kendisini kıskandığını söylemiş. Ben de çok kıskanırım. Hep onun gibi baldırlarım olsun istedim” yorumu yaptı.

SERENGİL BOMBALADI

Bunu öğrenen Serengil, “Sarışeker Sema diye bir transseksüel varmış, acayip can yakıyormuş. Sesi de çok iyiymiş, duydunuz mu hiç? Sema diye bir VJ varmış. Bunun da hikâyeleri müthiş mi müthiş... Aman Allah konuk monuk kimse kalmamış, patron duymasın vallla” cevabını verdi.

TRANSSEKSÜEL ŞEKER

Sema Eryiğit ise Serengil’in hakkında transseksüel yazdığını görünce arkadaşlarına “Merhaba ben transseksüel şeker” diyerek takıldı ve “Eleştiriyi hazmedemeyen biri benim için transseksüel demiş hep beraber gülelim mi? Ben ne yapayım ya giymeseymiş o kıyafeti... Bana transseksüel diyen kişinin transseksüel arkadaşları var, şimdi bu hakaretse onlara da hakaret etmiş olmuyor mu? Dava açsam kazanırım, ama bu tam da albümü çıkmışken onun reklamı olur. Ben eleştirdim, o hakaret etti farkımız bu...” diyerek tepki gösterdi. (HABERTÜRK)

İŞTE O KIYAFET