Seri katil bunalıma girdi

İzmir'i korkuya boğan seri katil yalnız kalarak bunalıma girdi. Yakalandığı günden beri ziyaretçisi gelmeyen Hamdi Ayri, bu süre içerisinde üstünü değiştirmediği gibi banyo da yapmadı

10 Haziran 2010, Perşembe 11:07
A A

İzmir'de peş peşe 3 kadını öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan ve hakkında 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açılan seri katil zanlısı Hamdi Ayri'nin cezaevine girdiği günden beri ailesinden hiç kimsenin ziyaretine gelmediği ve 40 gündür aynı elbiseyi giyip banyo bile yapmadığı öğrenildi.

AİLESİ ARAYIP SORMADI

Cumhuriyet Savcısı Kemal Çakır, seri katil için hazırladığı iddianamede her bir cinayet için ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet ve yağmacılık suçlamasıyla 45 yıl hapis istemiyle dava açmıştı. Cinayetleri işledikten sonra üzerinde ve çantasında sahte kimlik, 645 lira, silah, cinayet haberleriyle ilgili gazete kupürleri ve öldürülen Mustafa Has'ın fotoğrafının çıkarıldığı ehliyetinin bulunduğu belirtilen seri katili, tutuklandığı günden bugüne kadar annesi, babası ve yanında kaldığı kardeşleri bile arayıp sormadı. Üzerinde 40 gündür aynı kıyafetler bulunan seri katilin, başka kıyafeti olmadığı için cezaevinde her hafta yapılan banyo günlerinden de yararlanmadığı öğrenildi. Uzmanlar, Hamdi Ayri'nin yaşadıkları nedeniyle bunalıma girmiş olabileceğini belirttiler.

Cumhur Erkek / Akşam

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;