Sessiz Tepe sinemalarda

Game of Thrones dizinin yakışıklı oyuncusu Kit Harington bu kez bir korku filmi ile sinemaseverler ile buluştu!

08 Kasım 2012, Perşembe 13:53
A A

Play Station’ın en çok satan oyunlarından biri olan Sessiz Tepe’nin beyazperde uyarlamasının devam filmi olan Sessiz Tepe: Karabasan, 3D olarak karşımıza geliyor.

Heather Mason (Adelaide Clemens) ve babası Harry (Sean Bean)yıllardır Heather’in tam olarak çözemediği tehlikeli güçlerden kaçmaktadır. Babasıyla birlikte sürekli kaçarak yaşayan Heather, birinci filmde Sessiz Tepe’de kaybolan Sharon adlı sorunlu küçük kızın yeni kimliğiydi. O küçük kız artık on sekiz yaşına gelmişti. Artık tam olarak uyurgezer olmasa da, güçlü kabusları hala onu tehlikeli yerlere götürüyordu. Heather, 18. yaş doğum gününden bir gün önce korkunç kabuslar görür ve babası ortadan kaybolur. Heather kendisinin sandığı kişi olmadığını keşfetmiştir. Bu keşif onu şeytani bir dünyaya çeker. Heather’la birlikte Vincent (Kit Harrington ) de okulda yenidir ve onun da Heather gibi gizemli ve bilinmeyen bir geçmişi vardır.

Filmin oyuncu kadrosunda Sean Bean (LORD OF THE RINGS, GAME OF THRONES), Carrie-Anne Moss (MATRIX, DISTURBIA), Malcolm McDowell (A CLOCKWORK ORANGE, THE ARTIST) , Deborah Kara Unger (THE GAME, 88 MINUTES, THE SAMARITAN), ve Radha Mitchell’ın (MAN ON FIRE, THE CRAZIES) yanı sıra, sinema dünyasının yeni yüzlerinden Adelaide Clemens (X-MEN ORIGINS: WOLVERINE, THE GREAT GATSBY ve NO ONE LIVES) ile Kit Harington (GAME OF THRONES) yer alıyor.

Tür: Korku, Gerilim
Vizyon Tarihi: 9 Kasım 2012
Süre:94 dk
 
DETAYLI BİLGİ VE FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ
 


 

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;