'Sette aşk yapmak zor'

Kıvanç Tatlıtuğ ile Songül Öden, Bulgaristan'daki Elle Dergisi'ne kapak oldu.

'Sette aşk yapmak zor'

ÇOK ÖZEL BİR DOSTLUK

Bulgaristan’da ‘İnci’ adıyla yayınlanan ‘Gümüş’ün başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ile Songül Öden ünlü kadın dergisi ‘Elle’nin Bulgaristan versiyonuna kapak oldu.

Fotoğrafları Nihat Odabaşı çekti. Dergi, Kıvanç Tatlıtuğ ile Songül Öden’e ‘Boğaziçi’nin İncileri’ başlığı altında tam 24 sayfa ayırdı. Songül Öden röportajda “Kıvanç ile çok özel bir dostluğumuz var. Film setinde 30 kişilik bir çekim ekibinin önünde aşk yapmak zor. Her kadın hayatında çok sempatik erkeklerle karşılaşır, ancak her sempatik erkek onun sevgilisi olamaz” dedi.

‘UÇARI ERKEK DEĞİLİM’

Kıvanç Tatlıtuğ ise röportajda dünyaca ünlü aktör Brad Pitt ile kıyaslanmaktan ve özel hayatına karışılmasından hiç hoşlanmadığını söyledi. Sol kolundaki ‘Sadece Allah bizi yargılayabilir’ yazılı dövmesinin de özel hayatıyla ilgili hassasiyeti yansıttığını açıkladı.

Kıvanç Tatlıtuğ sözlerine şöyle devam etti: Boşnak kökenli olduğum için sarışın-mavi gözlüyüm. Uçarı bir erkek değilim. Bir kadınla birlikte olduğumda başkasının yüzüne bakmam. ‘Gümüş’ dizisindeki karakter gibi çabuk sinirlenip patlayabilirim. Sırlarımı da kimseyle paylaşmayı sevmem.