Setteki ünlü aşklar

Setteki ünlü aşklar

08 Aralık 2009, Salı 14:29
A A

Hollywood, film setlerinde tanışıp birbirlerine aşık olan ünlülerin hikayelerinden geçilmiyor. İşte aradıkları aşkları çalıştıkları setlerde bulanlar…

Angelina Jolie-Brad Pitt2005 yılında ‘Mr. And Mrs. Smith’ filminin setinde tanıştılar. Pitt, Jolie ile birlikte olabilmek için eşi Jennifer Aniston’dan boşandı. İkili hala birlikte.

Angelina Jolie-Billy Bob Thornton1999 yılında ‘Pushing Tin’ filminin setinde tanışıp, bir sene sonra evlendiler. İkili, üç sene evli kaldı.

Jennifer Garner-Micheal Vartan'Alias' filminin sevilen iki başrol oyuncusu Jennifer Garner ve Micheal Vartan sette yakınlaştı. İkili evlilik kararı almasına rağmen ilişkileri uzun sürmedi.

Jennifer Aniston-Vince Vaughn2005 yılında ‘The Break Up’ filminin setinde tanıştılar. Bir yıl birlikte olduktan sonra, ilişkilerini noktaladılar. 

Jennifer Lopez-Ben Affleck“Gigli” filminin setinde tanıştılar. İki yıllık ilişki yaşayan çift, aşklarına medya yüzünden son verdiklerini söyledi.

Tom Hanks-Rita Wilson'Volunteers' filminin setinde tanışan ve yıldırım aşkına tutulan çift, hemen nikah masasına oturdu. Bu evlilikten çiftin iki oğlu oldu.

Charlize Theron-Stuart Townsend'Head in the Clouds ' filminin setinde tanıştılar. 'Trapped' filminde sevgili olan çift, şimdi ise karı koca.

Nicole Kidman-Tom Cruise1990 yılında ‘Days of Thunder’ filminin setinde tanıştılar. Büyük bir aşk yaşayan ikili, tam 10 sene boyunca evli kaldı. Hollywood’un rüya çifti, 10 yılın ardından evliliklerini noktaladı.

Penelope Cruz-Tom Cruise2001 yılında ‘Vanilla Sky’ filminin setinde tanıştılar. Çift, üç yıllık birlikteliğin ardından ilişkilerine son verme kararı aldı.

Kate Hudson-Owen Wilson2006 yılında ‘You, me and Dupree’ filminin setinde tanışan ikili, ilişkilerini iki yıl boyunca sürdürdü. Ancak iki yılın sonunda çift yollarını ayırmaya karar verdi. Wilson, ayrılık acısına göğüs gerebilmek için çok emek harcadı.

Melanie Griffith-Antonio Banderas'Miami Vice' filminin yakışıklı aktörü ile seneler boyunca evli kalan, hatta bir kere boşanıp tekrar aynı kişi ile evlilik yapan Melanie Griffith, 'Two Much' filminde birlikte rol aldığı esmer güzeli Antonio Banderas ile tanışınca onun çekiciliğine karsı koyamadı ve üçüncü evliliğini Banderas ile yaptı.