Sev Beni Hindistan'da

Sev Beni 10-17 Kasım tarihlerinde Hindistan'da düzenlenen 19.Kolkata Film Festivali'de gösterilecek...

12 Kasım 2013, Salı 21:07
A A

Ekim ayının sonunda vizyona giren, yapımcılığı Mehmet Bahadır Er, Olena Yershova, yönetmenliği Maryna Er Gorbach ile Mehmet Bahadır Er’e ait olan, başrollerde; Viktoria Spesivtzeva, Ushan Çakır, Güven Kıraç, Murat Şeker ile Yavuz Bingöl’ün oynadığı “Sev BENİ” filmi, 10 - 17 Kasım tarihlerinde Hindistan'da düzenlenen 19.Kolkata Film Festivali'de gösterilecek.

Cemal çıktığı yurt dışı seyahatinde genç ve güzel Sasha'yla tanışır;geceyi beraber geçirmek için gece klübünden ayrılırlar,ancak olaylar alışılmış şekilde devam etmez. Beyaz Şehir Kiev'in eşsiz güzelliğinde Sasha ve Cemal başlarına gelen zorluklarla mücadele ederken birbirlerini tanır, etkilenir.

Aşk onları beklemedikleri bir zamanda yakalar, herşeye sıfırdan başlamak için ellerine bir şans geçmiştir. Fakat birbirlerine henüz söyleyemedikleri gerçekleri nasıl aşacaklardır? Cemal yakında evlenecektir, Sasha'nın da bir sevgilisi vardır.


SEV BENİ !

Yönetmen: Maryna Er Gorbach - Mehmet Bahadır ER

Yapımcı: Mehmet Bahadır Er, Olena Yershova

Tür: Aşk, Macera

Süre : 90 dk

Oyuncular:

Ushan Çakır, Güven Kıraç, Yavuz Bingöl, Murat Şeker, Mehmet Bahadır Er,Viktoria Spesivtzeva, Sergey Puskipalis, Elena Stefanskaya, Margarita KoşelevaAdobe Flash Player Yükle

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;