Sever de döver de

14 yaşındaki E.D. “Üvey babam beni taciz etti” diyerek evden kaçıp jandarmaya sığındı. Genç kızın annesi “Babası değil mi? Döver de sever de” diyerek kocasını savundu

Sever de döver de

‘YAPMA BABA’ DİYE YALVARDIM

Bodrum’un Gümüşlük beldesinde yaşayan ilköğretim öğrencisi 14 yaşındaki E.D. önceki gece evden kaçıp jandarmaya sığındı. Genç kız, “Üvey babam Mehmet Öztürk geceleri annem uyuduktan sonra odama gelip ‘Ben babanım. Seninle yatmamda sakınca yok’ diyerek beni elle taciz ediyor. Tacizine izin vermeyince de öldüresiye dövüyor. Bu gece de yatağıma girip bana sarıldı. Dudaklarımdan öpmeye çalışırken bir yandan da külotomu çıkardı. ‘Yapma baba’ diye yalvarınca da beni dövdü” dedi.

‘KIZIMI SEVMEK İSTEMİŞTİM’

Genç kızın şikayeti üzerine üvey baba Mehmet Öztürk (47) gözaltına alındı. Üvey baba, iğrenç tacizini ‘Amacım E.D.’yi sevmekti. Ancak yanlış anlaşıldı” diyerek anlattı. Tacizci üvey baba tutuklandı. Anne ise tutuklanan kocasını savundu. Sultan Öztürk “Eşim o gece alkollüymüş, kızımı sevmek istemiş. Kızım da ters cevap verince iki üç tokat atmış. O kızımın babası. Sever de döver de” sözleri şaşkınlık yarattı. Taciz mağduru E.D. devlet korumasına alındı.

Yaşar ANTER/DHA