Sevgilisi Elçin Sangu'nun öpüşmesini izlemeyen Yunus Özdiken: İsviçre'de büyümedik

'Mutluluk zamanı' filminin galasında sevgilisi Elçin Sangu'nun öpüşme sahneleri esnasında salonu terk eden Yunus Özdiken "Ne kadar iyi eğitim alırsanız alın bu topraklarda belli bir bakış açısıyla büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik''. dedi. Yunus Özdiken'in bu sözleri İsviçre'de doğan Barış Arduç'a mı?

14 Kasım 2017, Salı 11:54
A A
'Kiralık Aşk' dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Elçin Sangu ile Barış Arduç'un yeni projeleri olan 'Mutluluk Zamanı' filmi geçen günlerde vizyona girdi.

ÖPÜŞME SAHNELERİNİ İZLEYEMEMİŞTİ

Elçin Sangu ve Barış Arduç'un başrollerini paylaştığı 'Mutluluk Zamanı' filmin galası İstanbul ve Ankara'da yapıldı. Filmin İstanbul'daki galasına Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken de katıldı. Filmdeki romantik öpüşme sahneleri başlayınca Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.


Elçin Sangu ve Barış Arduç'un sevişme sahnesinde salonu terk eden kim?


"AMERİKA YA DA İSVİÇRE'DE BÜYÜMEDİK"

Yunus Özdiken konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Elçin'e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde."O KADAR DA ÖZGÜRLÜĞÜM OLSUN"
Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun."

BARIŞ ARDUÇ DA İSVİÇRE'DE DOĞDU

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken'in ''İsviçre'de büyümedik'' sözleri 9 Ekim 1987'de İsviçre'de doğan Barış Arduç'a mı? sorusunu akıllara getirdi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;