Sibel Can boşanamayacak mı?

Cumartesi, 05 Haziran 2010 - 11:14

Sibel Can boşanamayacak mı?

Sulhi Aksüt, Sibel Can ile olan boşanma davasının dosyasına, ‘Karımı seviyorum ve boşanmak istemiyorum’ dilekçesi ekledi Sanatçı Sibel Can ile eşi Sulhi Aksüt’ün boşanma davası arap saçına döndü.Mart 2009’da 8 yıl evli kaldığı Sulhi Aksüt’ten boşanacağını açıklayan Sibel Can, boşanma gerekçesini tam olarak ifade etmemiş sadece “Miami’den döndüğümde şoke oldum” sözleriyle durumun vehametini dile getirmeye çalışmıştı. İkilinin ayrılma süreçlerini tetikleyen en önemli ihtimal ise Aksüt’ün, Sibel Can’ın Hakan Ural’dan dünyaya gelen çocukları Melissa ile Engin Can’a küfür ederek dövdüğü iddiasıydı. Can’ın boşanma davası açtığı Aksüt için 6 ay eve yaklaşmama cezası çıkartması da bu iddiayı güçlendirir nitelikteydi.

Haberin devamı sonraki sayfada...

SİBEL CAN HAYLİ ENDİŞELİ

Çift ilk iki duruşmada boşanamadı. Üçüncü duruşmanın öncesinde ise şok bir gelişme yaşandı ve iddialara göre Sulhi Aksüt eve döndü. Bunun üzerine de Can’ın iki çocuğu babaları Hakan Ural’ın yanına gitti.

Öte yandan Sulhi Aksüt’ün 17 Haziran 2010 tarihindeki duruşmanın dosyasına “Karım Sibel Can’ı seviyorum ve boşanmak istemiyorum” yazılı bir dilekçe eklediği öğrenildi. Dilekçeyle şoke olan Can’ı üçüncü duruşmada da boşanamama endişesi sardı.

Sibel Can haberleri için sonraki sayfaya tıklayınız!

Sibel Can haberleri:

SERDAR GİDEMEDİ, SİBEL GELEMEDİ!

SİBEL CAN DAVASI KAPANDI!

ANLAŞMA TAMAM, BOŞANIYORLAR!

'BABASI EMİR İLE DAHA İLGİLİYDİ'

Habertürk

3