Sibel Can'a elbise azizliği

Kayseri'de sahneye çıkan Sibel Can'ın derin dekolteli elbisesi sanatçıya sık sık zor anlar yaşattı

03 Ekim 2009, Cumartesi 13:26
A A

Kayseri'de düzenlenen ‘1'inci Uluslararası Sucuk ve Pastırma (PASUMA) Festivali'nde turkuaz yeşili elbisesi ve derin göğüs dekolteli kıyafetiyle sahneye çıkan Sibel Can elbisesinin azizliğine uğradı.

Mimarsinan Parkı yanındaki festival alanı Kurşunlu Açık Oto Park Alanı'ndaki konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi. Yerel sanatçı Recep Alemdar ile sanatçı Çiğdem Tunç'un da sahneye çıktığı gecede, Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü'nce hazırlanan ‘Hanım Sultanlar' defilesi yapıldı.

Defilede Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait kıyafetler, modern tarzda işlenerek sunuldu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere çok sayıda bakanın kutlama telgrafı gönderdiği etkinlikte Sibel Can da sahneye çıktı.

20 METREYİ KORUMALARLA GELDİ
Hilton Oteli'nden festival alanına yaklaşık 20 metrelik uzaklığı korumalarının eşliğinde minibüsle gelen Sibel Can, ‘Türkiye’nin en ünlü sanatçısı' diye anons edildi. Can, derin göğüs dekolteli turkuaz yeşili elbisesiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Can, derin gögüs dekoltesi nedeniyle zaman zaman zor durumda kaldı. Can bu nedenle sık sık kayan göğüs dekoltesini yukarı çekip düzeltti.

Son albümündeki ‘Çantada keklik' şarkısıyla konserine başlayan Sibel Can, ‘Biz de acı evde yaşanır' ile konseri sürdürdü. Kayseri’de unutulmaz bir gece yaşadığını belirten Sibel Can, hayranlarının sevgi tezahüratları karşısında “Böyle derseniz sabaha kadar şarkı söylerim” dedi. Hareketli ve romantik şarkılarını söyleyen, zaman zaman dans eden Sibel Can yaklaşık 1.5 saat sahnede kaldı. Ticaret Odası Başkanı Hasan Ali Kilci, Sibel Can’a çiçek verdikten sonra Kayseri pastırması ve sucuğu hediye etti.

Recep İSTEK- Ahmet Oğuz GÜNDÜZ/KAYSERİ, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;