Sıla'nın Harbiye'de 5 gün sürecek konser maratonu başlıyor

Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, 5 gün üst üste Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verecek

22 Temmuz 2017, Cumartesi 10:22
A A
Sıla'nın bu yıl Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği ‘Heybeden Şarkılar’ konser serisi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. İki gün yapılması planlanan konserin biletleri günler öncesinden tükenince konser maratonunu 5 güne çıkaran Sıla, Harbiye’de hayranlarıyla buluşuyor.

Bu yıl alışılagelmiş konser repertuvarının dışında özel bir seçki hazırlayan Sıla, kendi şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne heybesinde biriktirdiği efsane şarkıları da seslendirecek.

5 gün boyunca Harbiye’yi sallayacak olan Türk popunun yıldız ismi, İstanbullulara müzik ziyafeti verecek.

40 ŞARKI SESLENDİRECEK

Tüm konserlerinde yaklaşık 3 saat süresince sahnede kalarak 40 şarkı seslendirecek olan Sıla, sevenlerini kendi müzik yolculuğunda çok özel bir gezintiye çıkaracak.

Sıla’ya sahnede; geri vokallerde Dünya Kızılçay, Sibel Gürsoy ve Tuba Önal, tuşlu çalgılarda Burak Erkul, keman ve udda Semih Çelikel, davulda Alp Türeci, bas gitarda Cudi Genç, çelloda Özer Arkun, perküsyonda Cengiz Ercümen ile Mustafa İşleyen ve gitarda da Efe Bahadır eşlik edecek.

İşte Sıla’nın yaz konserlerinin takvimi:

22, 23, 24, 25, 26 Temmuz – İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

1 Ağustos – Balıkesir Ayvalık Amfi Tiyatro

2 Ağustos – Balıkesir Altınoluk Amfi Tiyatro

4 Ağustos – Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

5 Ağustos – Bodrum Antik Tiyatro

6 Ağustos – Marmaris Amfi Tiyatro
 
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;