Şimdi de büyük iPhone sızdı!

Şimdiye kadar pek görünmeyen 5.5 inç'lik iPhone 6, küçük iPhone'la beraber böyle sızdı!

22 Ağustos 2014, Cuma 11:15
A A

iPhone 6'nın 4.7 inç'lik modeline ait olduğu söylenen birçok görüntüyle karşılaştık. Ancak Apple'ın geliştirdiği düşünülen 5.5 inç'lik ikinci model için aynısını söylemek zor. Ancak yeni ortaya çıkan bir fotoğraf, iddialara göre Apple'ın Çin'deki tedarik zincirinden önümüze geliyor ve 5.5 inç'lik Apple phablet'inin arka kapağını gösteriyor.

5.5 inç'lik modelin gövdesi, görünüşte 4.7 inç'lik modelin büyütülmüş hali gibi duruyor. Fotoğraftan gövdenin son derece ince olduğu da fark ediliyor. Önceki söylentiler, 5.5 inç'lik modelin sadece 6.7mm kalınlığında olacağını söylüyordu.

Bu söylentiyle beraber iPhone 6'nın "phablet" modelinin varlığına dair yeni bir işaret ortaya çıkmış oldu. Sızıntının kaynağı BestTechInfo, 5.5 inç'lik modele ait gövde bileşenlerinin fabrikadaki sayısının çok az olduğunu, bu yüzden telefonun Eylül'de gelme ihtimalinin düşük olduğunu söylüyor. Büyük iPhone 6'nın gecikebileceğini daha önce de duymuştuk; dolayısıyla bu bilgi de öncekilerle eşleşiyor.

iPhone 6'nın 9 Eylül Salı günü tanıtılması bekleniyor; ancak aklınız büyük iPhone'daysa, biraz daha uzun beklemeniz gerekebilir.

Resimlerle: LG G3: Quad HD ekrana sahip ilk cep testte!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;