Sinan'ı banyoda yakalamış

Ebru Şallı-Sinan Akçıl aşkının bitmesine akıllı telefon neden olmuş. İddiaya göre Sinan Akçıl, Şallı'nın evinden Ayşe Özdemir ile konuşmaya kalkınca yakalanmış

29 Nisan 2015, Çarşamba 10:48
A A

Ebru Şallı-Sinan Akçıl aşkının bitmesine akıllı telefon neden olmuş. İddiaya göre Sinan Akçıl, Şallı'nın evinden Ayşe özdemir ile konuşmaya kalkınca yakalanmış.

Ebru Şallı-Sinan Akçıl aşkının bitmesine, futbolcu önder Turacı'nın eski eşi, şarkıcı Ayşe özdemir sebep gösterilmişti.

"Hafta Sonu dergisi olayın iç yüzünü ilginç bir iddiayla gündeme getirdi. Dedikoduya göre Akçıl, tam Şallı ile barışmışken, ne yardan ne serden misali özdemir ile de görüşmeye devam etmiş. Akçıl, özdemir'e "Bir toplantıya gidiyorum, telefonumu açmayabilirim" diyerek soluğu Şallı'nın evinde almış.

"Banyoda basıldı Ancak Akçıl'dan şüphelenen Ayşe özdemir, popçuyu mesajlarıyla taciz etmiş ve görüntülü konuşmak istemiş. ünlü müzisyen banyoya giderek özdemir'i aramış. Tam bu sırada Şallı banyoya girip, "Sinan, sen ne yapıyorsun?" diyerek kıyameti koparmış.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.