Sıra Tekke'de

Teknik direktörlük görevi için Şenol Güneş ile el sıkışan Trabzonspor yönetimi, devre arasında Fatih Tekke'yi de kadrosuna katmakta kararlı

Sıra Tekke'de

Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Şenol Güneş’le büyük ölçüde anlaştıktan sonra rotasını Rusya’nın Zenit Petersburg takımında forma giyen Fatih Tekke’ye çevirdi. Eski kaptanını ara transfer döneminde tekrar kadrosuna katmak isteyen Bordo-Mavililer, Zenit’le ön protokolü şimdiden yapmakta kararlı. Yönetimin Rus ekibiyle anlaştıktan sonra Fatih Tekke ile masaya oturacağı öğrenildi. Güneş’in de Fatih Tekke’yi kadrosunda görmek istediğini yönetime ilettiği ileri sürüldü.

ALHAZİNHO'YA ÖZEL GÖREV

Bu arada Eskişehirspor maçına hazırlanan Trabzonspor’da, Sportif Direktör Ünal Karaman, Broos döneminde yedek kalan Alanzinho’yu özel hazırlıyor. Karaman’ın, forvet arkasında oynatmayı planladığı Brezilyalı yıldıza, “Sen bu takımın en önemli isimlerinden birisin. Senden çok şey bekliyorum. Kaliteni gösterme zamanın geldi. Eskişehirspor maçında sahaya çık ve eleştirilere en güzel cevabı ver” dediği öğrenildi. Bu arada Karaman’ın, Selçuk ve Colman’dan da sık sık hücuma çıkmalarını istediği belirtildi.

Yunus Emre SEL/DHA