'Şirin ile flört durumu hunharca devam ediyor'

Okan Bayülgen Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor'da eşi Şirin Ediger, 2.5 aylık kızı İstanbul, geçtiğimiz günlerde vizyona giren filmi 'Kanal-İ-zasyon' ve TV dünyasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı...

24 Kasım 2009, Salı 05:00
A A

* “Çocuk olduktan sonra evde Şirin ile bir çuvala dönmedik. Sonuçta yeni evli bir çiftiz. TV karşısında oturup ‘Aşk-ı Memnu’ izlemiyoruz. Hunharca flört ediyoruz. Şirin’i doğumdan önce de seksi buluyordum, doğumdan sonra da bu fikrim hiç değişmedi. Çünkü eşim silikonlu, botokslu, dolgu maddeli değil. Yüzde yüz doğal bir kadın.”

* “İstanbul doğduğundan beri evde TV açmadık. Kısık sesle rock müzik çalıyor. Başka şehir adları koyacağımız çocuklarımız da olacak. Kızımızı ‘İstanbul’ diye değil de kendi aramızda uydurduğumuz özel bir adla seviyoruz. 8 haneli bir şifre koyduk. Şifreyi girince isim ortaya çıkıyor.”

* “Şirin’i kaybetmekten korkuyorum. Onu çok seviyor ve kıskanıyorum. Ama o beni kıskandıracak bir şey yapmıyor. Her şey yolunda. Kayınvalidemi ve kayınpederimi de çok seviyorum. Kızım, bu aralar anneanneme benzemeye başladı. Gözlerini benden aldı, şükürler olsun ki diğer yerleri tıpkı annesi. Kızımın evyvallahı olmayan, girdiği ortamları deviren, babasından çok daha ileri bir tip olmasını isterim. Benim gibi birini bulursa onu öldürürüm.”

* “Erkeklerin baba olduktan sonra duygusal hallere girmesini anlamıyorum. Doğum anında heyecanlandım, pimpirikli bir adam olduğum için ameliyatı izledim. Çocuğu karından çıkartıp bana uzattıklarında fenalaştım. Yeni çıkmış, mor ve buruş buruş bir şey üzerime doğru gelince fenalık geçirdim. Oksijen verdiler. Korku filmi gibiydi.”

* “İstanbul’un fotoğrafını çektirip dağıtmayacağız. Özel fotoğraflar çektirip dağıtanlara bir bakıyorum da, tıpkı kurabiyeye benziyorlar. 40 yıldır bildiğimiz adam ve kadınlar doğumdan sonra photoshopla Benjamin Button’a benzemişler. Zavallı bebekleri de buruş buruş görünüyor.”

* “Son filmim ‘Kanalizasyon’un gişesi arzu ettikleri gibi 1 milyona ulaşmadı. Çok kişi izleseydi iyi olurdu. Anadolu izlememiş filmi. Bunun 2 nedeni var: 1) Onlar TV dünyasını filmdeki gibi eleştirmiyor. 2) Benim izleyicim büyük kentlerde. En azından yavşak bir komedi filmi yapmadık. Skeçlerle dolu filmlere de benzemedi.”

* “Şahan Gökbakar ‘Yavşak komedi’ sözlerime alınmış. Şahan da her şeye alınıyor. Alınacak, gücenecek iş yapmıyoruz. O zaman benim de birçok kişiye darılmam lazım. ‘O bizim büyüğümüz’ diyormuş. Benim nerem büyük. O benden daha büyük.”

* “Beyaz’a ve bana şımarıklık yapıp son anda gelmeyen bazı isimler var. Beyaz ile oturup konuştuk. Beyaz bana bazı kişileri şikayet edince ‘Sana bunu yapanı ben de almam’ dedim. Ben bu işbirliğini Beyaz ile yapıyorum. Ama o benimle yapmıyor. O bana gelmeyen adama sinirlenmiyor. Bu konuda hukuk olmasını istiyorum. Örneğin Tarkan ‘Bu ülkede talk show yok ki çıkayım’ dedi. Sinirlendim ‘Gelmesin, sıkıyorsa gitsin başka yerde çıksın’ dedim. Ama Beyaz ‘Ayıp olur, yapmayalım’ dedi.”

* “Gelişleri-gidişleri çok zahmetli olduğu için çağırmadığımız starlar var. Onları çok seviyorum, ama çağıramam. Örneğin Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Bülent Ersoy, Kurtlar Vadisi ekibi. Çok eğlenceli bulduğum ve her sezon programımda görmek istediğim rahat ve keyifli adamlar da var. Örneğin Yıldo, Fatih Ürek, VJ Bülent.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;