Sivasspor'u hırs bastı

Sivasspor'u hırs bastı

12 Ekim 2009, Pazartesi 12:55
A A

Süper Lig'de bu hafta sonu deplasmanda Gençlerbirliği ile karşılaşaçak olan Sivasspor hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Muhsin Ertuğral, oyuncular ile tek tek ve ikili görüşmeler yaparak, motivasyon sağlamaya çalışıyor.

Gençlerbirliği ile deplasmanda karşılaşacak olan Sivasspor, maç hazırlıklarını bu sabah yaptığı haftanın ilk çalışması ile sürdürdü. Teknik Direktör Muhsin Ertuğral yönetiminde yapılan çalışmaya, sakatlıkları nedeni ile Mehmet Yıldız ve Abdurrahman Dereli katılmazken, ülkesinin milli takımında bulunan Zita Mbanangoye de yer almadı. Milli takımdan bugün dönen kaleci Petkoviç ise çalışmayı kenardan izledi.

Sakatlığı düzelen İbrahim Şahin ise takımla birlikte çalışmalara başladı. Antrenmanın bir bölümünü Sivasspor yöneticileri Faruk Taşseten, Ekrem Munar ve Uğur Akkuş da kenardan takip etti. Isınma çalışmaları sonrasında, yarı alanda çift kale maç çalışmasına yer veren Muhsin Ertuğral, son bölümde ise ceza alanı diktörgen çizgileri içerisinde evli futbolcular ile bekar futbolcular arasında dar alanda maç yaptırdı.

Bir hayli renkli geçen karşılaşmayı evli futbolcular kazandı. Futbolcuların antrenman sırasında hırslı ve neşeli oldukları görüldü. Antranmanda kısa süreli verilen aktif dinlendirme anlarında Ertuğral'ın futbolcular ile birebir ve ikili olarak konuşmalar yaptığı görüldü. Rejenerasyon koşusu ile tamamlanan antrenmanın sonunda ise Ertuğural, yanına çağırdığı Hayrettin Yerlikaya ve Sedat Bayrak ile uzun süre konuşma yaptı.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;