Skibbe'den şaka gibi açıklama!

Türkiye'deki üçüncü takımından da başarısız olarak ayrılan Michael Skibbe, "Türkiye'de kendimi iyi hissediyorum" diyerek başarılı olmak için yeniden gelebileceğini söyledi

05 Kasım 2012, Pazartesi 17:47
A A

Kardemir Karabükspor ile sezon başında imzaladığı sözleşmesini karşılıklı fesheden Alman Teknik Direktör Michael Skibbe, "Türkiye'de yine çalışmak isterim. Türkiye'de kendimi iyi hissediyorum" dedi.

Skibbe, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karabük'ten ayrıldığı için çok üzgün belirterek, Karabük ve Safranbolu'da kendisini çok iyi hissettiğini dile getirdi.

İyilikle ayrılmak istediğini ifade eden Skibbe, böyle olmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Kardemir Karabükspor'un ligde kalmasını ve başarılı olmasını dilediğini anlatan Skibbe, ''Defansif anlamda hep bir sıkıntımız var dedik. Bunu özellikle deplasman maçlarında çözemedik. Geçen yıllarda yenilen gollere bakıldığında aynı sıkıntıların yaşandığı gözlenmektedir. Bizden sonra gelecek meslektaşımızın bu konuya mutlaka çalışması gerekecek. Burada sırf defans değil aynı şekilde ileride varyasyon yapacak 4 hücum oyuncumuz sakat ya da hazır değildi. Bunlar düzeldiğinde daha farklı bir ortam olabilir. Takımla maddi olarak hiç bir sıkıntı yaşamadık. Bugün de ayrılırken maddi olarak bir sorun yok. Bu konuda özellikle verilen sözler anlaşmalar bağlamında ödemeler açısından Kardemir Karabükspor örnek alınacak bir kulüp'' diye konuştu.

Türkiye'de yine çalışmak istediğine dikkati çeken Skibbe, Türkiye'de kendini iyi hissettiğini, daha önce Galatasaray ve Eskişehirspor'da çalıştığını yine olursa başarılı olmak istediğini kaydetti.

Skibbe, kulüp binasından futbolcu ve personelle vedalaşarak ayrıldı.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;