Son transfer Manchester United

Türk Hava Yolları (THY) Manchester United takımıyla da resmi sponsorluk için anlaşma sağladı

Son transfer Manchester United

THY’den yapılan açıklamaya göre, Avrupa’nın dördüncü büyük havayolu şirketi olan THY ve dünya futbol devlerinden İngiliz futbol kulübü Manchester United arasındaki sponsorluk anlaşmasının resmi töreni önümüzdeki günlerde Old Trafford Stadında gerçekleştirilecek.

Üç buçuk yıllık anlaşma çerçevesinde, THY, Manchester United’ın "resmi sponsoru" unvanı ile kulübün kendi sahası Old Trafford Stadındaki reklam panoları başta olmak üzere tüm internet dahil mecralarında reklam ve logoları ile yer alacak.

Manchester United takımının futbolcuları ile reklam filmi çekebilecek, bazı PR aktivitelerinde oyuncularda yer alabilecek, dünyada bu sponsorluğun iletişim ve reklamını yapabilecek, Manchester United TV kanalında spot reklam yayınlama hakkı olacak.

Türk Hava Yolları, Manchester United’ı İngiltere dışında gerçekleştirilecek turnuvalara ve kamplara da taşıyacak. Bu arada, Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu da, yaptığı açıklamada, sponsorluk anlaşmasını son derece önemsediklerini ve bu işbirliğinin global marka olma yolunda emin adımlarla giden Türk Hava Yollarına önemli katkılarda bulunacağını ifade etti.

İngiltere’nin en büyük futbol kulüplerinden birinin resmi taşıyıcısı olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Topçu, anlaşmanın her iki kurum için de çok önemli getirileri olacağını söyledi.