Sonbaharda bu trendleri kaçırmayın!

Yaz aylarının sıcak havası ve giy-çık kolaylığı ne yazık ki geride kaldı… Sonbaharın gelmesiyle gardırop değişimleri de başladı; yazlıkların yerini sonbahar klasikleri çoktan aldı. Şimdi bir arttırarak, size çok yakışacak moda trendlerini dolabınıza ekleme zamanı geldi. Çünkü bu sezon, çok seveceğiniz parçalarla dolu!

02 Kasım 2017, Perşembe 14:45
A A
Ciddi takımlar

Ciddi takımlar

Çalışan kadınlar için 90’lı yılların takımları 2017’ye uyarlandı. Resmi tasarımların ön planda olduğu sonbahar moda trendi, çalışan kadınların severek tercih ettiği parçalardan oldu bile!

Spor tarz

Spor tarz

Spor kıyafetlerin rahatlığı sizi cezbediyor ve tarzınızı sportif olarak tanımlıyorsanız, bu sonbahar moda trendi spor kıyafetler bile gösterişten besleniyor. Atletizmi ve gösterişi bir arada bulunduran bu stil size çok yakışacak!

Kadifeler

Kadifeler

Uzun süredir kıyafetlere eklenen kadife kumaşları tercih ederken, sonbaharın modası tamamen kadife takımlar üzerine şekillendi! Kadife pantolon ve ceketler, şık olduğu kadar rahat da.

Bel oyuntulu kıyafetler

Bel oyuntulu kıyafetler

Sonbahar moda trendi, bel oyuntulu kıyafetlere hazır mıyız? Kabanlar ve kazaklar bile bel oyuntusunu belli edecek kemerlerle kombin ediliyor. Sonbahar dolabınıza bol bol kemer eklemenizi tavsiye ederiz.

Elbise ve etekler

Elbise ve etekler

Elbiseler kadife, ipek ve diğer kumaş formlarıyla göz doyuruyor. Eteklerde ise kalem tarz tercih edilmeli.

Denim Denim

Denim Denim

Denim severler, işte bu sonbahar trendi tam sizlik! Alt-üst denim takımlarınızla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Çoraplar

Çoraplar

Yaz aylarında tercih edilen file çorapların yerini renkli dantelli ve kabarık çoraplar alıyor. Botlarınızın, ayakkabılarınızın içinden gözüken çorapları çok seveceksiniz! 

Dış giyim

Dış giyim

Dış giyimde kabandan, monttan farklı olarak plastik yer alıyor. Ayakkabı ve çantada kendini gösteren plastik, bu sonbahar dış giyimde revaçta.

Çantalar

Çantalar

Sonbahar moda trendi, kabarık, kalın kıyafetlerin üzerine gelen büyük çantalarla tamamlanıyor. Ayrıca değişik tarzdaki tasarım çantalar daha çok tercih ediliyor.

Botlar

Botlar

Bu sonbaharda botlar göz alıyor! Işıltının yoğun olduğu botlara alışkın olmasanız da kısa zamanda uyum sağlayacağınıza eminiz.

Sıcak dokunuşlar sonbaharın gözdesi

Sıcak dokunuşlar sonbaharın gözdesi

Soğuk havanın bastırmasıyla renkli pelüşler ve kürkler ortaya çıkıyor. Örgü kazaklar ise sonbaharın soğuk havasında içinizi ısıtmak için birebir bir trend.