Sonbaharın renklerini saçlarınıza yansıtın!

Sararan, turunculaşan yapraklar, yağmur, kahve ve toprak kokusu, kısacası romantik olan her şey... Yılın en güzel mevsimlerinden biri olan sonbaharı saçlarınıza yansıtmaya ne dersiniz? 

08 Eylül 2017, Cuma 10:10
A A

Yılın en romantik mevsimi geldi... Bu sonbahar doğayla birlikte siz de değişin! Bu değişime saçlardan başlamak isteyenler için sezonun en güzel saç renklerini derledik...

Bronde

Bronde

Hem doğal, hem havalı! Kahverengi ve sarının en yumuşak tonlarıyla bu sezon tüm dikkatler üzerinizde olacak.

Canlı Siyah

Canlı Siyah

Siyah her sezonun en iddialı rengi... Hem siyah saç isteyip hem de cesaret edemeyenler, küçük ışıltılar eklenerek yumuşatılmış canlı siyahı tercih edebilirler. 

Karamel Balyaj

Karamel Balyaj

Karamelin büyüleyici rengi sizi de saracak! Özellikle saç uçlarınızda renk geçişi olarak kullanabileceğiniz karamel balyajlar size çok daha yumuşak bir hava katacak.  

Sıcak Bakır

Sıcak Bakır

Sonbaharı en çok yansıtan renklerden biri muhtemelen turunculaşan yaprakları anımsatan bakır rengi... Bu sımsıcak tonlarla farkınızı her girdiğiniz ortamda belli edeceksiniz.

Bej Işıltı

Bej Işıltı

Hem sarı tonları kullanmak istiyor, hem de yapay görünmekten çekiniyor musunuz? O halde bej ışıltı tam size göre! Yumuşatılmış sarı geçişlerle saçlarınıza hareket katın. 

Beyaz Platin

Beyaz Platin

Bunlar beni kesmez, ben cesaretin timsaliyim!" diyenler burada mı? O halde bu sezon dozu biraz artırın ve beyaz platinle hem cesaretinizi, hem tarzınızı konuşturun! Özellikle koyu makyajlarla gözler üzerinizde olacak.

Tarçın Kestane

Tarçın Kestane

Tarçın tonlarını daha doğal kullanmak isteyenlere en uygun renk: Tarçın Kestane! Hem kestanenin koyuluğunu kıracaksınız, hem de tarçının sıcaklığını saçlarınıza yansıtacaksınız.