Sony Ericsson'da Marsel 2. turda

Türk tenisçi Marsel İlhan, Sony Ericsson Açık Tenis Turnuvası'nın ilk turunda karşılaştığı Alman Tobias Kamke'yi 2-0 yenerek bir üst tura yükseldi

24 Mart 2011, Perşembe 10:47
A A

İlhan, Miami’de yapılan ve sert zeminde oynanan 4 milyon 500 bin dolar ödüllü turnuvada, dünya sıralamasının 71 numarası Kamke’yi 6-2 ve 6-1’lik setlerle geçti. Marsel İlhan, 2. turda, sıralamanın 17 numarası Sırp Viktor Troicki ile karşılaşacak.

İKİNCİ TUR MAÇLARINDA ALINAN SONUÇLAR

Ivan Dodig (Hırvatistan) - Andrey Golubev (Kazakistan): 2-1 (6-7, 6-4, 6-0)
Mikhail Kukushkin (Kazakistan) - Jarkko Nieminen (Finlandiya): 2-1 (3-6, 6-3, 6-2)
Pablo Andujar (İspanya) - Bernard Tomic (Avustralya): 2-1 (6-4, 3-6, 7-5)
Kevin Anderson (Güney Afrika) - Nikolay Davydenko (Rusya): 2-0 (6-4, 6-3)
Julien Benneteau (Fransa) - Daniel Gimeno-Traver (İspanya): 2-0 (6-4, 6-3)
Marcel Granollers (İspanya) - Benjamin Becker (Almanya): 2-1 (6-4, 6-7, 6-4)
Paolo Lorenzi (İtalya) - Ivan Ljubicic (Hırvatistan): 2-0 (7-6, 6-1)
Xavier Malisse (Belçika) - Ryan Sweeting (ABD): 2-0 (7-6, 6-4)
Somdev Devvarman (Hindistan) - Potito Starace (İtalya): 2-0 (6-2, 6-4)
Alex Bogomolov Jr. (ABD) - Victor Hanescu (Romanya): 2-1 (6-3, 4-6, 7-5)
Marsel İlhan (Türkiye) - Tobias Kamke (Almanya): 2-0 (6-2, 6-1)
Juan Martin del Potro (Arjantin) - Ricardo Mello (Brezilya): 2-0 (6-4, 6-4)
Igor Andreev (Rusya) - Santiago Giraldo (Kolombiya): 2-1 (6-1, 2-6, 6-1)

KADINLARDA SONUÇLAR

Bethanie Mattek-Sands (ABD) - Sofia Arvidsson (İsveç): 2-0 (6-1, 6-4)
Peng Shuai (Çin) - Greta Arn (Macaristan): 2-0 (6-1, 6-2)
Chanelle Scheepers (Güney Afrika) - Polona Hercog (Slovenya): 2-1 (5-7, 7-5, 6-2)
Yaroslava Shvedova (Kazakistan) - Sara Errani (İtalya): 2-1 (6-3, 5-7, 7-6)
Varvara Lepchenko (ABD) - CoCo Vandeweghe (ABD): 2-0 (6-2, 6-3)
Julie Hampton (ABD) - Ajla Tomljanovic (Hırvatistan): 2-1 (3-6, 7-5, 6-0)
Elena Vesnina (Rusya) - Gisela Dulko (Arjantin): 2-0 (6-1, 6-3)
Anabel Medina Garrigues (İspanya) - Ksenia Pervak (Rusya): 2-0 (6-1, 6-2)
Kimiko Date-Krumm (Japonya) - Zuzana Ondraskova (Çek Cumhuriyeti): 2-0 (6-4, 6-3)
Agnes Szavay (Macaristan) - Zhang Shuai (Çin): 2-1 (2-6, 6-3, 6-2)
Virginie Razzano (Fransa) - Alize Cornet (Fransa): 2-0 (6-3, 6-1)
Sania Mirza (Hindistan) - Arantxa Parra Santonja (İspanya): 2-0 (6-2, 6-4)
Lourdes Dominguez Lino (İspanya) - Arantxa Rus (Hollanda): 2-1 (6-4, 6-7, 6-4)
Dinara Safina (Rusya) - Jelena Dokic (Avustralya): 2-0 (6-4, 6-4)
Lucie Hradecka (Çek Cumhuriyeti) - Chan Yung-jan (Tayvan): 2-0 (7-5, 7-5).

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;