Sosyetede şok

Alarko Halding'in patronu İshak Alaton'un kızı Leyla Alaton'un “Beni dövüyor, aldatıyor” diyerek 12 yıllık eşi ve 2 çocuğunun babası Mehmet Günyeli'den boşanmak için dava açması sosyetede şok etkisi yarattı

19 Ekim 2009, Pazartesi 05:00
A A

POSTA’ya konuşan Mehmet Günyeli, “Karım 50 yaş sendromu yaşıyor. Aklı başında değil. İddiaların hepsi yalan” dedi.

BOMBA ETKİSİ YARATTI

Leyla Alaton’un fotoğraf sanatçısı da olan işadamı Mehmet Günyeli’den boşanmak için Sarıyer Aile Mahkemesi’ne verdiği dilekçe sosyeteye bomba gibi düştü. Leyla Alaton dilekçede eşinden şiddet gördüğünü ve aldatıldığını belirtmişti. Mehmet Günyeli’nin kendisini hep kıskandığını, baskıcı ve tutucu davrandığını, cemiyet hayatından kısıtladığını öne süren Leyla Alaton dilekçesinde şu önemli iddialara yer verdi:

KONSER DÖNÜŞÜ ŞİDDET

“13 Haziran’da kendisinden izin alıp bir konsere kız arkadaşımla gittim. Konser dönüşü sabaha karşı beni uyandırdı. Saçlarımdan tutup kafamı salladı. Bileklerimi tuttu ve kıvırdı. Banyoya kaçıp kapıyı kiletledim. Cep telefonu banyodaydı. B. isimli biriyle mesajlaşıp konuştuğunu gördüm. Ertesi gün boşanmak istediğimi kendisine bildirdim.”

'GPS CİHAZINDAN BULDUM'

“Eşim bana ait aracı kullanıyordu. GPS cihazından (yer belirleme sistemi) ve OGS (köprülerden Otomatik Geçiş Sistemi) kayıtlarından eşimin sık sık Anadolu yakasına geçtiğini tespit ettim. Bir yakınıma izlettim. Eşimin B.P. adlı 28 yaşındaki bir kadın ressamın evine gittiğini belirledim. Bu kadınla ilişkisi var.” Dün kendisiyle konuştuğumuz Mehmet Günyeli ise eşinin psikolojik sorunları olduğunu iddia etti ve şunları söyledi:

‘B.P.’Yİ LEYLA DA TANIR’

“Ben çocuklarımın kulağını bile çekemem. Leyla 50 yaş sendromuna girmiş, depresyonda. Ben kıskanç olsam dekolte elbise giydirmezdim. Ben sanatsal çalışmalar için B.P’nin atölyesinde bulundum. Leyla da B.P’yi tanır. Ayrıca benim annem Moda’da oturuyor. Kendisi kalp hastası. Haftanın 3 günü onu ziyarete gidiyorum.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.