Sperm, kucağıma oturunca bulaştı

Avukat arkadaşı D.D.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan, 'eğitimliler' denilerek tahliye edilen K.H., “Barda kucağıma oturdu, spermler oradan bulaşmıştır” dedi

27 Nisan 2011, Çarşamba 07:30
A A

İnşaat ve enerji sektöründe faaliyet gösteren ünlü bir holdingin veliahtı K.H.(32), Ankara’da bir barda eğlendiği avukat arkadaşı D.D.’ye (30), otomobili ile götürdüğü boş bir arazide döverek tecavüz ettiği iddiasıyla, 24 Şubat’ta nöbetçi 6. Sulh Ceza Mahkemesi’nce, “nitelikli cinsel saldırı” suçundan tutuklandı.

İtiraz üzerine Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi, “Her iki taraf da yüksek okul mezunu, 30 yaşın üzerinde, bilinçli, iradeli insanlardır. İtiraz dilekçesinde yer verilen bazı kayıtlarda, mağdurenin şikayetten vazgeçme karşılığı para talep ettiği ileri sürülmüştür” gerekçesiyle, K.H.’nin 2 Mart’ta tahliyesine karar verdi.

İÇ ÇAMAŞIRINDA SPERM ÖRNEKLERİ

‘Avukatımdan utandım’ Olaydan sonra mağdur D.D.’nin giydiği iç çamaşırları jandarma kriminale gönderildi. Gelen raporda D.D.’ye ait çamaşırlarda K.H.’ye ait sperm örnekleri bulundu.

"AVUKATLARIM BAYANDI, UTANDIM"

Savcılığa ulaşan rapor üzerine şüpheli avukatı ile birlikte ek ifade verdi. K.H. son ifadesinde şunları söyledi: “Barda üzerime çıktı eğlendik, oradan spermler bulaşmış olabilir, bar görevlileri bizi uyardı.

Daha önceki savunmalarımı verirken yanımda bayan avukatlarım olduğu için mağdure ile aramızda geçen olayları utandım, anlatamadım.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;